Новини

28.09.2023
Які літературні жанри подобаються студентам-медійникам?

Молодь любить читати різні жари, зокрема пригодницьку літературу, трилери, детективи, утопію. Від історій про перше кохання, виживання – до булінгу і війни, – найрізноманітніші теми, що дозволяють відчути всю гаму почуттів.

21.09.2023
Що відчувають першачки філологічного на третьому тижні навчання? 

18 вересня розпочався вже третій тиждень навчання. Для багатьох першокурсників здобуття вищої освіти – це сміливий крок, тож не дивно, що кожен день наповнений новими думками та викликами. Студенти починають осягати глибину й різноманіття дисциплін, які розкриваються перед ними на захопливому шляху навчання.

11.09.2023
Практика – це круто!

Практика за фахом в університеті – це той період, коли після закінчення навчального року, сесії і перездач в улюблених викладачів у студентів з’являється наснага розвиватися й працювати в обраній професії. Хоч, чесно кажучи, у середньостатистичного студента сильніше бажання працювати баристою у відомому закладі, ніж проходити практику… 😉 Але цього літа, ми, практиканти кафедри журналістики, пережили такий досвід, яким готові спростувати згадані стереотипи.

08.09.2023
Першокурсників філологічного факультету неформально посвятили в студенти 

7 вересня, у перший тиждень навчання, на філологічному факультеті відбувся день знайомств. Першачки спілкувалися один з одним та старшими колегами в 429 аудиторії, пройшли цікавий квест, а також взяли участь у посвяті, яку для них організував студактив.  

05.09.2023
Новий етап у житті – студентський! На кафедрі журналістики відбулося знайомство і посвята першокурсників

Для кожної людини нове оточення та кардинальні зміни можуть здаватися дуже складними й непосильними – наприклад, початок навчального року для першокурсників. Тому 4 вересня в Ужгородському національному університеті відбулося знайомство та введення в курс справ першокурсників-журналістів, рекламників, піарників та міжнародних журналістів.

26.06.2023
Бакалавр – done! Випускники-медійники захистили дипломні роботи й оновили айдентику кафедри журналістики

З 21 до 23 червня на кафедрі журналістики тривали захисти дипломних робіт, тижнем раніше студенти склали комплексний державний іспит.

07.06.2023
Знати і цінувати своє: три популярні блоги про українську культуру і мандри

Під час війни зростає роль українських блогерів, які за допомогою своєї аудиторії поширюють важливу інформацію про нашу країну. Серед лідерів думок чимало таких, що популяризують українську культуру, історію, мову, туристичні місця.

02.06.2023
Втомлюватися не можна: як волонтерять викладачі й студенти УжНУ

Упродовж 15 місяців повномасштабної війни українцям доводиться день у день відстоювати свою територіальну цілісність. Боротися за свободу, доводити іншим, а іноді й самим собі, що ми – єдина нація, яка хоче вільно жити на своїй землі.

29.05.2023
З історії – у журналістику: випускниця УжНУ Галина Гичка радить не марнувати студентські роки, вивчати англійську та пропагувати культуру

Активна громадська діячка, що вболіває за інформаційну гігієну і пропагує добрі справи, про свій шлях до медіасвіту

10.05.2023
«Те, що ми відносно у безпеці, не означає, що ми забули про війну», – як випускниця кафедри журналістики допомагає українцям у Чехії

Ще кілька років тому Валері Зенинець-Кушнір жила майже безтурботним життям мандрівниці й письменниці...

10.05.2023
Психологиня Міжнародної організації з міграції в Україні провела тренінг для студентів-медійників

У рамках зустрічей у пресклубі молодого журналіста «Медіаперспективи» 9 травня для студентів відділення журналістики влаштували психологічний тренінг.

13.04.2023
Ігор Рижак – про свої й чужі танки, чисте біле світло і мир

Торік Ігор Рижак з фронту захистив дипломну роботу та здобув ступінь бакалавра за спеціальністю «Реклама та зв’язки з громадськістю”. Нещодавно воїн приїхав додому – на лікування після контузії. За першої нагоди завітав і на рідну кафедру...

Телефон

БУДЬМО НА ЗВ'ЯЗКУ

+380 (312) 64-32-46

Адреса

ПИШІТЬ, ЗАХОДЬТЕ
Україна, 88000, 
м. Ужгород, 
вул. Університетська, 14, 
аудиторія 416