Інформаційний спротив: чому мова, історія, культура важливі

У 2014 році російська федерація почала свою експансію в Україні. Війська вторглися в Крим, а пізніше - на Донеччину та Луганщину. Однією з причин швидкого успіху операцій називають провал в інформаційній політиці на цих територіях.  Переваги й недоліки інформаційного,…

Читати даліІнформаційний спротив: чому мова, історія, культура важливі

Війна змінила моє життя: історії студентів, які подорослішали 24 лютого

Повномасштабна війна, що почаласяся 24 лютого 2022 року, призвела до непоправних втрат і перекреслила мрії багатьох українців. Чимало юнаків та дівчат пішли добровольцями до війська, долучилися до лав територіальної оборони, щоб зі зброєю в руках захищати свою країну від…

Читати даліВійна змінила моє життя: історії студентів, які подорослішали 24 лютого

Креативність, енергійність, амбіційність – риси сучасних студентів, що обрали собі важливі професії

Життя сучасних студентів проходить в умовах пандемії, карантину, війни. Обставини спонукають до того, щоб бути сильними духом, дати відсіч ворогам, навчатися й працювати не покладаючи рук, і врешті відбудувати сильну державу. Тож я поспілкувалася зі студентами різних спеціальностей про…

Читати даліКреативність, енергійність, амбіційність – риси сучасних студентів, що обрали собі важливі професії

Як почати займатися спортом, – поради тренерки для студентів

Ви часто бачите людей, що займаються на спортивному майданчику чи пробігають кілька кілометрів за день? Я частіше спостерігаю, як компанія підлітків або дорослих сидить на лавці – з цигарками та алкоголем. Визнаю, що й сама буваю пасивна до спорту,…

Читати даліЯк почати займатися спортом, – поради тренерки для студентів

Вероніка Полянко (Nia Barbia): «У мене важкий характер, хоча думаю, що це перевага для репу»

Ритмічний речитатив під важкі біти, або реп, – це жанр музики, який все більше вабить українських слухачів, а наші виконавці з’являються у світових чартах. Кілька років тому закарпатка Вероніка Полянко також почала працювати в цьому жанрі під творчим псевдонімом…

Читати даліВероніка Полянко (Nia Barbia): «У мене важкий характер, хоча думаю, що це перевага для репу»

Які книги читають українці під час війни

Події, які ми проживаємо, безперечно, впливають на наше життя. Щодня отримуємо інформацію про бойові дії, знівечені долі, втрачене майно…, про що б ніколи не дізналися в мирний період. Війна жорстока і несправедлива. Складається враження, що з кожним днем стає…

Читати даліЯкі книги читають українці під час війни

Любов Русинко-Бомбик: «Я люблю спілкуватися зі студентами, подобається навчати їх новому. Це і є моє натхнення…»

Любов Русинко-Бомбик – доцентка кафедри журналістики, яка викладає дисципліни для студентів спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю». Сфера її наукових інтересів – реклама і PR, маркетинг, брендинг, діловодство. Я запропонувала Любові Михайлівні зустрітися теплого осіннього дня, щоб поговорити за…

Читати даліЛюбов Русинко-Бомбик: «Я люблю спілкуватися зі студентами, подобається навчати їх новому. Це і є моє натхнення…»

Офіційне й неофіційне працевлаштування студентів: переваги та недоліки

«Тільки два стимули примушують працювати людей: бажання заробітної плати і страх її втратити»  Так свого часу думав Генрі Форд – засновник корпорації «Форд Мотор», один із найбагатших людей усіх часів. Бажання працювати живиться інстинктом виживання. Так уже повелося в…

Читати даліОфіційне й неофіційне працевлаштування студентів: переваги та недоліки

Що з нами зробила війна: відверті історії студентів

24-го лютого життя багатьох розділилося на «до» та «після». Армія російської федерації безжально вдерлася до нашої суверенної держави, позбавила українців домівок, а декого й близьких. Кардинальні життєві зміни, які пов’язані зі стресовими подіями, сильно впливають на психіку. Навколо нас…

Читати даліЩо з нами зробила війна: відверті історії студентів

Як створити святкову атмосферу, коли відчуваєш виснаження: поради першокурсників-журналістів

Напередодні цьогорічних свят українці переживають дуже різні емоції і можуть відмовлятися від будь-яких святкувань із відомих причин. Студенти не виняток: після місяців навчання і хвилювань вони також морально виснажені. Чому так відбувається та як повернути в життя радість, котра…

Читати даліЯк створити святкову атмосферу, коли відчуваєш виснаження: поради першокурсників-журналістів