Телерадіоцентр УжНУ при кафедрі журналістики забезпечує якісну фахову освіту студентів у галузі електронних ЗМІ – телебачення та радіо.

Студію телебачення та радіомовлення було відкрито та обладнано на базі кафедри журналістики Ужгородського національного університету за рахунок двох грандів: за кошти Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні та в рамках проекту ЄС/TAСIS BBC «Розвиток медіа навичок – Україна».

На базі телерадіоцентру студенти у межах навчального процесу та виробничої практики мають змогу готувати та виготовляти телерадіопередачі в якості редакторів, режисерів, дикторів, операторів та режисерів монтажу тощо. Також у рамках мовознавчих дисциплін на базі студії проводяться практичні заняття, під час яких майбутні журналісти тренують своє професійне мовлення та невербальні засоби спілкування.

Для підготовки студентів відділення журналістики залучено висококваліфікований персонал та повний комплекс необхідного технічного та програмного забезпечення – це дає студентам можливість проходити практику та здобувати всі необхідні навички в сучасній студії.