Субота, 16.12.2017, 07:34
Вітальня » 2012 » Травень » 15 » Мама
Мама

Аліна Рущак
Мама – це найперше слово немовляти, що звучить однаково ніжно будь-якою мовою світу. Мама – це найрідніша людина, що завжди Вас зрозуміє, приголубить, дасть слушну пораду і завжди щиро радіє Вашим успіхам.

Щороку, кожної другої неділі травня, Україна святкує День матері.

Це міжнародне свято виникло завдяки відомій американській пацифістці Джулії Уорд Хоув, яка 1872 року запропонувала святкувати його як гімн єдинства матерів у боротьбі за мир в усьому світі. Ідея була вдалою, а от до її серйозного втілення так ніхто і не підійшов, окрім американки Анни Джарвис, що своїми активними діями все ж таки домоглася того, аби День матері став офіційним святом в США. Через певний час близько 30 країн світу підтримали цю ідею.

Маленькі діти та дорослі у цей день дарують якнайбільше тепла та уваги своїм матерям. Матуся, мамочка, матінка – це найсвятіші слова в житті людини, а материнська любов – це найглибше почуття, яке тільки може відчути жінка. Ми часто не прислуховуємося до своєї неньки, нехтуємо її порадами. Погодьтеся, що не складає ніяких проблем у телефоні погортати контакти до букви «м», і, дочекавшись відповіді після гудків, сказати : «Мам, в мене все добре. Як ти?».

Мені щиро жаль людей, що ніколи не знали материнської любові, не відчули тієї енергетики, що йде від маминих обіймів. На жаль, в Україні багато дитячих будинків, де діти чекають, що одного разу ненечка забере їх додому – і все буде добре. Ось як змінюються діти після всиновлення, просто подивіться на їх обличчя:

Ніколи не чекайте слушного часу, щоб сказати найтепліші слова: «Мамо, я люблю тебе!».

Цінуйте своїх матерів та любіть їх зараз, у цей момент!

Категорія: Студенти | Переглядів: 496 | | Рейтинг: 1.0/1

Аліночка, дуже гарно написано))) Завжди потрібно говорити мамусям, як ми їх сильно любимо)

Дивилась якось фільм один, де логопед у дитбудинку попросила називати слова на букви алфавіту. І тут дійшла черга до літери М... Усі дітки наперебій кричали: "Мама, мама!"
Справді, ожили малята. Велика шана тим людям, котрі беруть на себе відповідальність виховувати "маленьких зайченят".

«  Травень 2012  »