Хроніка
Вітальня » Архів новин

До Закарпаття на практику приїхали запорізькі студенти-філологи

Днями студенти-україністи Запорізького національного університету разом зі своїми викладачами навідалися до УжНУ. Протягом тижня юнаки та дівчата проходять фольклорну та діалектологічну практику в колоритному закарпатському краї.
20.06.2016 / Третяк / 209 / 0

УжНУ відвідала делегація краю Височина

16 червня у залі Вченої ради Ужгородського національного університету відбулася зустріч з делегацією чеського Краю Височина та представниками благодійного фонду «ViZa».
18.06.2016 / Третяк / 201 / 0
Докладніше

Василь Ґабор : «У цьому світі можна щось зробити, якщо ти трохи божевільний...»

На філологічному факультеті продовжують проводити зустрічі з письменниками. Нещодавно у гості до філфаку завітав український письменник Василь Ґабор
26.05.2016 / Третяк / 198 / 0

Філфак «вишив» на БАМі восьмикутну зірку – камертон життя для українців

Філологічний факультет УжНУ другий рік поспіль третього тижня травня приходить у вишиванках
20.05.2016 / Третяк / 240 / 0
Докладніше

День науки відзначили на філфаку

19 травня в Україні відзначають День науки. У професійне свято науковці філологічного факультету УжНУ зробили виставку своїх наукових здобутків до Х Всеукраїнського фестивалю науки.
20.05.2016 / Третяк / 194 / 0

Один день студентки-журналістки УжНУ в Школі журналістики УКУ

14 травня Школа журналістики УКУ влаштувала День відкритих дверей, на який запросили всіх охочих.
19.05.2016 / Третяк / 229 / 0
Докладніше

Аби познайомитися із Закарпаттям, журналісти всієї країни та зарубіжжя здолали сотні кілометрів

22 квітня учасники ІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів та аспірантів «Актуальні проблеми філології та журналістики» після насиченої наукової частини перейшли до культурної програми.
25.04.2016 / Третяк / 196 / 0
Докладніше

Студенти-журналісти привезли три грамоти зі Всеукраїнської олімпіади

12–13 квітня у Рівному відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальностей «Журналістика» та «Реклама і зв'язки з громадськістю». У ній традиційно взяли участь і студенти Ужгородського національного університету, показавши (також традиційно) чудові результати – привезли рідному вишу аж три з десяти грамот у спецномінаціях.
21.04.2016 / Третяк / 143 / 0
Докладніше

Катерина Бабкіна представила новостворену книгу і ужгородським поціновувачам

У рамках проекту «Мережа», який у нашому місті координується магістранткою філфаку та журналісткою Медіацентру УжНУ Іванкою Когутич, у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Потушняка, відбулася презентація книги Катерини Бабкіної «Щасливі голі люди».

В’ячеслав Медвідь: «Українська література в критичній зоні – коли має статися якийсь вибух»

14 квітня студенти-філологи поспілкувалися з письменником, лауреатом Шевченківської премії (2003 р.) В’ячеславом Медведем. Завітав митець до міста своєї молодості, де два роки працював бібліотекарем після закінчення університету і куди повернувся після армії, разом із літературознавцем, професором кафедри журналістики та міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв Миколою Васьківим.
« 1 2 3 4 ... 37 38 »