Хроніка
Вітальня » Архів новин

Четвертий випуск «Mind.Fm»: Про найгірші дієти, низьку самооцінку й кіногероя Валеріана

Підгрупа студентів другого курсу у складі Євгенії Мамонової, Богдани Шмулиги і Євгенії Семененко підготувала травневий випуск радіо «Mind.Fm». Ведучі запропонують вам чимало цікавої інформації, спрямованої на тих, хто думає, адже саме таким є гасло цього радіо.

Новий випуск «Довкола світу» пропонує віртуальну подорож Голландією

Ви вже чули перший випуск «Довкола світу», присвячений Франції? Якщо ні, то мерщій вмикайте, а якщо так, то сьогодні ми підготували для вас щось нове і не менш цікаве.

Перший випуск радіопрограми «Довкола світу» другокурсники присвятили країні кохання та круасанів

Ви любите подорожувати, але через безліч справ не можете собі цього дозволити? Ми вам допоможемо! У кожному випуску радіо «Довкола світу» Кароліна Бучковська, Ольга Богославська та Діана Андрущакевич захоплюватимуть цікавою інформацією про зарубіжжя. А тематична музика додасть теплої атмосфери й дозволить повністю зануритися у віртуальну реальність.

Увага! Екзаменаційні питання для комплексного державного іспиту

Екзаменаційні питання для комплексного державного іспиту з історії, теорії й практики соціальних комунікацій (IV курс) – 2018 р.

До уваги студентів відділення журналістики!

До уваги студентів відділення журналістики заочної форми навчання!

До уваги студентів відділення журналістики денної форми навчання!

Третій випуск «Mind FM»: Жінки-довгожителі, тлумачення снів і «Зв’язок»

Хто казав, що жінки – слабка стать? Нічого подібного. Другокурсниці відділення журналістики у новому випуску радіо «Mind FM» доводять, що представниці прекрасної частини людства – довгожителі.

Другий випуск «Mіnd FM»: Стівен Хокінг, рецепт щастя Альберта Ейнштейна і «Космос між нами»

Другокурсники відділення журналістики продовжують записувати радіопакети на парах з "Теорії і методики журналістської творчості", і в новому випуску "Mind FM" підготували для вас чимало цікавого.

Студентка-рекламістка з відділення журналістики УжНУ перемогла на Всеукраїнській олімпіаді у Дніпрі

Катерина Кузьміна, Ольга Богославська, Аліна Кирилова та Ольга Брайлян
6 квітня у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відбулася Всеукраїнська олімпіада зі спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв’язки з громадськістю».

« 1 2 3 4 ... 43 44 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz