Хроніка
Вітальня » Архів новин

Письменник Макс Кідрук презентував свої книги філологам і журналістам УжНУ

4 грудня на філологічному факультеті УжНУ гостював відомий український письменник Макс Кідрук. До Ужгорода він привіз новий роман «Не озирайся і мовчи», який презентував ввечері в обласній бібліотеці, а для студентів зранку підготував своєрідний «виступ-солянку»: розповів про три свої романи й численні подорожі, які й спонукають його до написання творів.

Студенти-журналісти навчалися розпізнавати корупціонерів під час воркшопу від компанії «YouControl»

29–30 листопада в УжНУ перебували представники компанії «YouControl», яка спеціалізується на перевірці контрагентів та діловій розвідці. Для закарпатських журналістів, громадських активістів, студентів кафедри фінансів і банківської справи та відділення журналістики УжНУ представники компанії влаштували брифінг та воркшопи.

Засновник першого на Закарпатті інтернет-радіо «Єден» розповів студентам про свій проект і запросив їх до співпраці

Відомий радіожурналіст, випускник відділення журналістики Олексій Уманський 15 листопада завітав до прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи», аби розповісти про свій новий проект – перше закарпатське інтернет-радіо «Єден».

Стажування наших студентів у загальнонаціональних медіа – це реально!

Як потрапити на стажування до центрального телеканалу, брати участь у ґрантових проектах, писати резюме й заповнювати аплікаційні форми для тренінгів розповів студентам відділення журналістики третьокурсник Даніїл Самсонов. Засідання відбулося 15 листопада у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи».

Мир у душі і сила в м’язах, або Як студенти-журналісти практикували йогу

Студенти 4 курсу відділення журналістики практикують йогу
Як часто нам не вдається просто відкинути зайві думки та поганий настрій і поринути у власний світ, забути про метушню навколо і розслабитися! Сьогодні більшість людей проводить чимало часу за комп’ютером, тож не дивно, що ми страждаємо від хронічної втоми і легко піддаємося стресу. Нашому організму потрібна фізична активність. Один із варіантів – йога, адже ця духовна практика дозволить тренувати не лише тіло, а й дух.

Журналісти, рекламісти та піарники смакували бограчем з «Інформаційної миски»

18 жовтня відділення журналістики УжНУ провело традиційний фестиваль «Інформаційна миска». Це був не просто виїзд на природу і приготування смачненької першої страви, а й дружні посиденьки біля вогнища, цікаві конкурси, розваги, танці та сміх. Захід вкотре проходив на території студентської бази відпочинку «Скалка» і цього року став продовженням святкувань, приурочених 20-річчю спеціальності «журналістика» в УжНУ.

Спеціальність «журналістика» відсвяткувала ювілейні 20 років!

Завідувач кафедри журналістики Юрій Бідзіля
17 жовтня у прес-клубі «Медіаперспективи» викладачі, студенти, випускники відділення журналістики, а також школярі ужгородських шкіл зібралися, щоб відсвяткувати 20-річчя спеціальності «журналістика».

Відомий тележурналіст Остап Дроздов представив в Ужгороді роман «№2»

Остап Дроздов
Презентація нового роману медійника – «№2» відбулася 9 жовтня у читальній залі Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка. На початку заходу Остап Дроздов зізнався: на певному етапі свого життя усвідомив, що його все частіше сприймають як медіапостать, а не як особистість. Тому літературою вирішив повернути себе собі, у чому й допомогли його твори.
10.10.2017 / UzhMedia / 64 / 0

Як упоратися зі стресом: поради студентам відділення журналістики

Кожен день нашого життя наповнений безліччю емоцій. Щось у нас вдало виходить, дещо стараємося вдосконалювати, з чимось – миритися, на багато що – не зважати, а буває й таке, коли щось викликає у нас хвилювання, яке потрібно опанувати. До речі, щодо останнього. На перший погляд, заспокоїти себе можна легко. Але насправді, якщо ми згадаємо якісь важливі життєві ситуації, коли занепокоєння було просто некерованим, то зрозуміємо, наскільки важко з ним упоратися.

Телеведуча Діана Сідун-Сович поділилася секретами майстерності з четвертокурсниками відділення журналістики

Діана Сідун-Сович з четвертокурсниками відділення журналістики
29 вересня у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» відбулася зустріч студентів четвертого курсу з телеведучою, психологом Діаною Сідун-Сович. Тема розмови – вміння поводитися в студії та налагоджувати контакт із гостями, адже спілкування проходило в рамках навчальної дисципліни «Основи професійного мовлення радіо- і тележурналістів».

« 1 2 3 4 ... 39 40 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz