Хроніка
Вітальня » Архів новин

Що і де їдять студенти УжНУ?

Харчування студента - важливий та невід’ємний аспект, що є запорукою його гарного самопочуття та жаги до навчання на цілий день. А чи можливе воно за таких високих цін? І як студенти вирішують цю проблему?
06.12.2016 / xaos / 12 / 0

Секретами SMM-просування ділилися на відділенні журналістики

Евеліна Гурницька
У прес-клуб молодого журналіста «Медіаперспективи» завітала магістр журналістики УжНУ, кореспондент обласного видання «РІО», автор іміджевих статей у журналі «Унікум», SMM-менеджером різних брендів Евеліна Гурницька з тренінгом на тему «Practise is everything! Журналістика, PR и реклама у соцмережах».
22.11.2016 / xaos / 274 / 0

«Медіаперспективи» відкрили новий сезон

Наталія Каралкіна
На початку вересня в Прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» стартував новий сезон. Уже відбулося кілька засідань у формі тренінгу, публічної дискусії, майстер-класу, які провели журналісти-практики, менеджери, викладачі, відомі на Закарпатті й поза його межами. Серед гостей прес-клубу були навіть журналісти з Америки. Усі вони охоче демонстрували професійні навички, ділилися власними секретами, давали поради майбутнім журналістам.
22.11.2016 / xaos / 194 / 0

Наша студентка-журналістка представила колегам моновиставу

Наталія Сентимрей
На відділення журналістики Ужгородського університету щороку вступають талановиті студенти. Як доказ цього – наша нинішня першокурсниця Наталія Сентимрей.

Науковці УжНУ долучилися до створення «Закарпатської Франкіани»

Іванка Когутич
У Всеукраїнський день бібліотек обласна книгозбірня презентувала збірник наукових статей, есе, художніх творів, бібліографічних джерел «Закарпатська Франкіана», приурочений до 160-річчя від дня народження Каменяра. Серед авторів видання є й науковці та випускники Ужгородського університету, більшість із яких були присутні на заході.

На словацькому відділенні філфаку урочисто відкрили оновлену аудиторію

В оновленій аудиторії
26 вересня на філологічному факультеті Ужгородського університету відбулася довгоочікувана подія для студентів та викладачів кафедри словацької філології – урочисте відкриття оновленої 427-ї аудиторії.

Наших студентів вчили, як стати медіаекспертами та зупинити розкрадання коштів

Днями студенти, що здобувають фах журналіста, а також рекламіста й піарника, взяли участь у Школі медіапатріота та прослухали тренінг про журналістські розслідування з доступом до публічної інформації.

Проблеми вищої освіти журналістів обговорювали на міжнародній конференції

Кафедра журналістики УжНУ вже вдруге організувала і провела наукову конференцію «Українські медіа в європейському інформаційно-комунікаційному просторі: історія, стан, перспективи». Цього року вона була міжнародною – завдяки учасникам з Угорщини, Сербії, Воєводини, Румунії – й тривала у Закарпатському угорському інституті ім. Ференца Ракоці ІІ впродовж 21–24 вересня. Саме цей виш спільно з Київським національним університетом ім. Т. Шевченка виступили співорганізаторами конференції.

На філологічному робили серіал «Друзі»

Саме так здалося, коли побачили афішу до вечора знайомства першокурсників. Таку стилізовану вечірку нещодавно зробили на філологічному факультеті активісти для студентів-першачків.

Студенти філфаку зустрілися з відомим культурним діячем із Запоріжжя

Валентин Терлецький
Літній відпочинок минув, і філологічний факультет УжНУ знову запрошує відомих гостей. Так, 13 вересня до студентів завітав журналіст, письменник, поет, літературний критик, музикант родом із Запоріжжя Валентин Терлецький. Особливо приємним був той факт, що автор уперше в Україні представляв свій новий, четвертий за рахунком, роман «Кілька років зими». Організував захід декан ФІФ Михайло Рошко. Офіційна ж презентація відбулася за два дні у видавництві «Кальварія» (Львів).
« 1 2 3 4 ... 38 39 »