Темою останнього етапу стала така: «Виховання на завтра: залучення, підвищення інтересу та участі. Інтерактивні методи навчання журналістики та суміжних дисциплін, прийнятні у сучасному медіасередовищі!». У роботі взяли активну участь учасники проекту – викладачі Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка та кафедри журналістики УжНУ – і студенти відділення журналістики. Йшлося про те, як позначаться на роботі викладача тренди й тенденції в сучасних медіа, як викладати соціальні медіа, що є нині одним із головних інструментів у роботі журналіста, якою буде професія викладача журналістики у 2015-му році тощо.
При підбитті підсумків шведські колеги висловили вдячність керівництву Ужгородського національного університету, викладачам та студентам відділення журналістики за належну організацію роботи проекту в Ужгороді і особливо за теплий прийом, за непідробну й непозірну зацікавленість усім, про що вони розповідали.Керівник проекту з шведського боку Вероніка Менжун висловила надію на подальшу співпрацю з відділенням журналістики в аспекті дигиталізації сучасних медіа: потреби викладачів та студентів.
Викладачі кафедри журналістики з свого боку висловлюють щиру подяку студентам відділення журналістики за активну участь у роботі, за серйозне й вдумливе ставлення до тих завдань, які ставилися перед ними на всіх етапах: від підготовчого до етапу реалізації.
Особлива дяка магістрантці Юлії Юрковецькій та студентці 4-го курсу Катерині Брижань за професійний синхронний переклад, який вони здійснювали впродовж роботи.
Наостанок хочеться навести слова однієї дуже багатої людини: "Дружба, заснована на бізнесі, - значно краще, аніж бізнес, заснований на дружбі" (Д. Рокфеллер). Нам є над чим думати далі.
Галина Шумицька,
голова прес-клубу молодого
журналіста "Медіаперспективи"
Фото Лесі Поліхи