Новий стиль? Творимо…

19.10.2012
viktoriia

• Прес-клуб «Медіаперспективи»

Напевно, кожен з нас у дитинстві мріяв розмалювати стіни своєї кімнати якимись абстракціями, що відповідали б настрою! Усі мріяли, та рідко хто малював, а причиною найчастіше ставали строгі батьки, які недооцінювали унікальність нашої творчості!

Але ж у моїй новій родині (вона стала другою у моєму житті) творчість раді схвалити, і не тільки схвалити, а й допомогти зреалізувати. Тому, якщо ви все ще не розмальовували стіни, то вам до нас!

15 жовтня у прес-клубі молодого журналіста "Медіаперспективи" було змінено зображення на стіні, яка вже кілька років поспіль виділялася поміж іншими графіті, яке нанесли колишні студенти – ті,

що облаштовували новостворений тоді прес-клуб. Ну де, як не на відділенні журналістики, в 406 аудиторії, можна ще побачити на стіні кольоровий блокнотик з великими очима і олівець з посмішкою?

Тепер стіна отримала нове обличчя, яке між іншим помітно відрізняється від попереднього.

Тепер, заходячи у прес-клуб, також можна побачити блокнотик і ручку, але трохи в іншому стилі!

Сам процес роботи зайняв немалу кількість часу, але якихось 10 важких годин – і Володимир Ковач (студент ЗХІ) вдихнув у неї нове життя. Результати перевершили сподівання. Зараз заходити в аудиторію ще приємніше: вона видається більшою і світлішою.

Тому ще раз запевняю: малюйте, скільки забажаєте! Варто лише захотіти!!!

Мирослава Турок, координатор прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи»