Про журналістику – українською мовою

17.05.2010
tetyana

Єдине україномовне видавництво «ПАІС» з тих, що спеціалізуються на науковій та навчальній літературі  у сфері журналістики, презентувало свою продукцію на засіданні прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи» 13 квітня.

Єдине україномовне видавництво «ПАІС» з тих, що спеціалізуються на науковій та навчальній літературі  у сфері журналістики, презентувало свою продукцію на засіданні прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи» 13 квітня. Ігор Паславський, директор видавництва, доцент кафедри української преси факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка запропонував студентам та викладачам філологічного факультету низку видань, авторами яких є відомі журналістикознавці Володимир Здоровега, Анатолій Капелюшний, Ігор Лубкович та інші.
Видавництво «ПАІС» засноване 15 років тому при факультеті журналістики ЛНУ тодішнім його деканом – професором Володимиром Здоровегою, якому 9 жовтня цього року виповнилося б 80 років. У Львівському університеті відбудеться наукова конференція, присвячена його пам’яті.

Приєднуйся до нашої медіародини!

Проконсультуйся з нами щодо вступу, розпитай про все, що хвилює.
Проконсультуватися

Телефон

БУДЬМО НА ЗВ'ЯЗКУ

+380 (312) 64-32-46

Адреса

ПИШІТЬ, ЗАХОДЬТЕ
Україна, 88000, 
м. Ужгород, 
вул. Університетська, 14, 
аудиторія 416