На відділенні – невідомі люди!

10.09.2011
tetyana

Першого вересня цього року у стінах відділення журналістики УжНУ з'явилися нові, зовсім невідомі нам люди - першокурсники. Разом їх 28 – 26 дівчаток та 2 хлопців. Хто вони такі? Чим живуть? Звідки прийшли на наше відділення? Про це студенти охоче повідали самі.

Виявляється, семеро з них пише поезії, п'ятеро займається музикою, двоє пробують себе у танцях. Решта сподівається, що головним їх захопленням стане журналістика.

Щодо регіональної структури першого курсу, то вона дуже строката.

Як завжди переважають ужгородці: їх аж восьмеро; друге місце посідають мукачівці, яких ми налічили трьох; по двоє осіб з Великоберезнянського, Перечинського, Іршавського, Тячівського та Хустського районів, по одному неофіту з Рахівщини та Виноградіівщини; є один студент також зі Львівщини.

Сподіваємося, що вони витримають усі випробування першокурсників і гідно представлятимуть дружну родину "журналістів” як на факультеті, так і поза межами вже і їхньої альма-матер...

Наталія Варваринець, студентка відділення журналістики