Увага! Наукове студтовариство на філологічному має намір працювати

Науку на філфаку рухатимуть і молоді

Наступного тижня, 23 квітня, на філологічному факультеті УжНУ відбудеться студентська наукова підсумкова конференція.

Студенти, чиї наукові дослідження на захисті визнали кращими, зберуться на науковий форум, який організовує Рада молодих учених факультету.

Голова ради молодих учених факультету Василь Шаркань

Голова Ради, кандидат філологічних наук, викладач кафедри журналістики Василь Васильович Шаркань розповідає, що цього року конференція матиме дещо новий формат: "До цього часу робота провадилася лише у підсекціях – тепер плануємо  ще й пленарне засідання, на якому виступлять 5 студентів-старшокурсників з різних відділень факультету».

За словами Василя Васильовича, колись наукове товариство студентів активно діяло на факультеті, а нині його нема, тому докладаються зусилля для відновлення роботи. «Ми запросили голову студентського наукового товариства медичного факультету УжНУ Володимира Смоланку, який ділитиметься досвідом, – додає Василь Васильович. – Крім того відбудеться ще одна важлива подія – презентація віртуальної бібліотеки відділення журналістики. Представить її старший викладач та адміністратор сайту відділення журналістики Василь Путрашик».

Відкриття конференції об11.20 (ауд. В1), пленарне засідання о 12.00 (ауд. В1), після цього – робота в 3 секціях (8 підсекціях): «Мовознавство», «Літературознавство», «Соціальні комунікації». Загалом у науковому форумі братимуть участь 105 студентів.

Програма конференції

Яна Продан, студентка відділення журналістики