Про наслідки болісного кохання: у кого – першого, у кого – другого, а кому і втретє було боляче


Василь Іванович Путрашик та Іван Іванович Бабущак – члени комісії; захищає курсовий проект Марія Пилип
У четвер, 4 квітня, студенти І–ІІІ курсів відділення журналістики захищали свої курсові проекти, над якими мали працювати з вересня цього навчального року, а працювали – кому як удалося. Загалом упоралися добре.


Галина Валентинівна Шаповалова та Ярослава Михайлівна Шебештян – керівники секції


Володимир Юрійович Тарасюк, Василь Васильович Шаркань, Віталій Іванович Завадяк: читання курсових – не найсумніше заняття 🙂

У четвер, 4 квітня, студенти І-ІІІ курсів відділення журналістики захищали свої курсові проекти, над якими мали працювати з вересня цього навчального року, а працювали – кому як удалося. Загалом упоралися добре.

Дивуєтеся із заголовка? Не варто! Прочитайте блоговий матеріал Єлізавети Зеленюк – і все стане зрозуміло.

Вальс Мендельсона, люб’язно подарований Першокурснику Василем Івановичем, прозвучав урочисто не для всіх.

Маємо вже деякі відгуки студентів про нинішнє науково-творче дійство:

Крістіна Гудак, другокурсниця: «Важкувато було… Робота над курсовою роботою забрала в мене трішки більше часу, ніж я думала. Бо я спочатку перечитувала всі журнали, а вже потім приступила до аналізу і написання роботи. Загалом було цікаво».


Юлія Горбач

Вікторія Кузьма, другокурсниця: «Курсові роботи, як на мене, були цікавими. особливо третьокурсниць Христини Мигалини, Марії Чаварги та Оксани Ажнюк, котра досліджувала блогову журналістику».

Юлія Горбач, другокурсниця: «Вважаю, що максимально висвітлила свою тему. Часу, правда, забракло. Хотілося розповісти більше. Захистила на 5-ку. А курсову зробила швидко. Не спала – ось і вийшло».


Крістіна Гудак

Під час захисту було багато різних емоцій: сміх, сльози, вітання, переживання, обурення і навіть злість. Сподіваємось, що студенти дослухалися до коментарів, порад, врахують зауваження, попрацюють над помилками, нормально сприймуть критику і наступного навчального року просто вразять нас своїми роботами.

Пропонуємо поділитися власними враженнями, міркуваннями у коментарях до матеріалу.

Залишити відповідь