Студентки відділення журналістики привітали газету «Неділя» з її 15-річчям

vpadmin

Ювілей відомої закарпатської газети «Неділя» відзначили 21 січня в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок «Бавка». На святкування завітали поважні гості, серед яких мер міста, представники духівництва, митці, колеги-журналісти..., а також відомі творчі колективи – Заслужений академічний Закарпатський народний хор, Студія сучасного танцю «Бліц», студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

Привітати колектив газети «Неділя» та голову редакційної ради Михайла Носу прийшли й студентки ІІ курсу відділення журналістики УжНУ – Ірина Неменуща, Ніколета Цап, Каріна Негря, Ніна Шпиток, Дарія Пітра, Вікторія Кенідра, Галина Совбан. Побажали газеті якомога більше позитивних новин, приємних сенсацій та усмішок читачів, а також лідерства серед видань у всій Україні. Молодь написала монолог, у якому порівняла газету з 15-річною дівчиною. Наприкінці виступу студентки здивували зал жартівливою інтерпретацією відомої пісні «Ai se eu te pego! (Nossa, nossa…)», текст для якої написали самостійно.

«Ми завжди раді бачити Михайла Носу на наших університетських заходах. Він дає нам цінні поради, підтримує, завдяки чому став для нас одним із наставників. Із великим задоволенням вітали його і колектив газети із ювілеєм. Адже цілком можливо, що колись хтось із нас буде частинкою команди газети «Неділя»», - поділилася враженнями студентка Дарія Пітра.

Тож сподіваємося, газета «Неділя» й надалі процвітатиме та тішитиме читачів тільки позитивними новинами! Адже вона, як 15-річна дівчина, – ще така юна, але вже має про що розповісти…

Галина Совбан, Ніна Шпиток, студентки відділення журналістики.
Фото Вікторії Кенідри