Представники УжНУ вшанували Берегиню української пісні
Вітальня » 2013 » Жовтень » 23 » Представники УжНУ вшанували Берегиню української пісні
Представники УжНУ вшанували Берегиню української пісні
Програма конференції
У Полтаві пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Творчість Раїси Кириченко в культурному просторі України на покордонні ХХ – ХХІ століть (до 70-ліття від дня народження Берегині української пісні)».

Основним організатором форуму виступив Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка. У цьому заході разом із дослідниками України та Білорусі взяв участь і доцент кафедри журналістики нашого університету Володимир Тарасюк. Його стаття «Репрезентація імені Раїси Кириченко на вітчизняних сайтах: тематико-жанровий аспект» була відібрана для виголошення на пленарному засіданні в місцевому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М. В. Гоголя й викликала схвалення в учасників пам’ятної події. Зокрема на цьому наголошували дослідники Полтави, Кам’янця-Подільського, Харкова.

Раїса Кириченко
Сам Володимир Юрійович зазначив, що конференція пройшла на високому, гідному пошани такої Людини рівні. До початку форуму було видано збірник праць, а організатори подбали про цікаву й змістовну програму, яка передбачала, зокрема, відвідини пам’ятника співачці, її музею в Полтаві, сіл Корещина й Землянки, де Герой України, повний кавалер орденів княгині Ольги, лауреат Державної премії України ім. Т. Г. Шевченка, народна артистка України Раїси Кириченко (дівоче прізвище Корж) народилася, навчалася та знайшла вічний спочинок.

Була й цікава науково-практична дискусія, адже в конференції взяли участь не лише мистецтвознавці, а й філологи, журналісти, громадські діячі.

Вл. інф.

Категорія: Культура і мистецтво | Переглядів: 509 | Додав: Шумицька | Рейтинг: 1.0/1