Вчимося бути успішними

«Коли мене запитують, як я досягнув успіху у бізнесі, я завжди повторюю, що ніколи не претендував на геніальність, а просто повторював все, що вже робили до мене успішні люди», – зізнався Микола Жолтані.
13 вересня на відділенні журналістики відбулося перше у цьому навчальному році засідання прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи» . У гості до студентів 1-3 курсів завітав лідер Молодіжної партії України, меценат та успішний підприємець Микола Жолтані. У ході бесіди гість розповів про перспективи розвитку нашого міста, секрети свого успіху та порадив завжди діяти рішуче і бути практичними. «Коли мене запитують, як я досягнув успіху у бізнесі, я завжди повторюю, що ніколи не претендував на геніальність, а просто повторював все, що вже робили до мене успішні люди», – зізнався Микола Жолтані.
Щодо позитивних змін у розвитку Ужгорода, то пан Жолтані стверджує, що поки люди будуть покладатися лише на старання окремого лідера, доти добробуту в місті не буде. Тому кожен, в першу чергу, повинен сам дбати про майбутнє нашого міста.
Микола Жолтані запросив всіх бажаючих студентів-журналістів долучитися до участі в конкурсі на кращий журналістський матеріал на тему «Висвітлення бізнес –життя у краї», переможці якого отримають премію у сумі 3 тисяч гривень.
Дарія Руснак, координатор прес-клубу
молодого журналіста «Медіаперспективи»

Залишити відповідь