Посол Фінляндії в Україні прочитала лекцію для студентів УжНУ

22.05.2013
yana

21 травня Надзвичайний і Повноважний посол Фінляндії в Україні Арія Макконен зустрілася зі студентами Інституту міжнародних відносин та економіки Ужгородського національного університету. Дипломат, що перебуває на Закарпатті з робочим візитом, прочитала в університеті лекцію на тему «Фінляндія в Європейському Союзі». Перед тим, як розпочати лекцію, разом із ректором УжНУ Федором Ващуком пані Макконен перерізала символічну червону стрічку на честь відкриття у приміщенні Інституту кабінету інвестиційної політики.

Посол зазначила, що інвестиційна політика дуже важлива для кожної країни: «Кожній державі необхідно бути активною і створити хороший інвестиційний клімат. Для цього у країні повинно бути правильне і прозоре керівництво та незалежна судова система».

Крім того, пані Макконен наголосила, що подібні зустрічі дуже корисні для студентів. Оскільки Закарпаття знаходиться біля європейських кордонів, то на зовнішню політику тут мають звертати особливу увагу.

Крістіна Гудак, студентка відділення журналістики