Зміна студентського керівництва на факультеті відбулася в дружній і доброзичливій атмосфері

02.05.2013
oliab

Роман Сов’як, Андріана Завадяк, Дмитро Тодер, звітує Олександра Артюхіна
Це щось надзвичайне! Всі студенти в аудиторії піднімають руки. Невже вони хочуть відповідати на парі? Шановні викладачі, не поспішайте радіти. Це на філологічному факультеті УжНУ обирають нового голову студентської ради (громадського декана) та голову профбюро.

Студвибори

Як і завжди на філфаку, все відбувалось у теплій, дружній атмосфері з жартами та сміхом. Була, правда, і ностальгійна нотка: перед студентами вже востаннє як керівники студентського самоврядування виступили п’ятикурсники Роман Сов’як (уже колишній голова профбюро) та Олександра Артюхіна (колишній громадський декан). Вони розповідали про плюси й мінуси роботи, давали настанови своїм послідовникам.

Звітує Роман Сов’як

Роман запропонував обрати профспілковим лідером на факультеті Христину Ярему, студентку 4 курсу українського відділення. Всі присутні підтримали таку пропозицію одноголосно. Заступниками стали Василь Третяк (2 курс, відділення журналістики), Тарас Войтюк (1 курс, російське відділення) та Оксана Шокіна (2 курс, українське відділення).

Олександра ж порекомендувала обрати громадським деканом Андрія Мигаля, студента 3 курсу словацького відділення, а з усіх інших підрозділів факультету обрати по одному заступнику: з російського — Євгена Поповича (3 курс), з українського — Іванну Когутич (2 курс), з журналістики — Олександра Курту (1 курс). Пропозиція була схвально підтримана.

Довіряємо - спитаємо!

Тож вітаємо наших нових лідерів і бажаємо їм плідної праці. А ми, в свою чергу, обіцяємо пильно відстежувати, як вони виконуватимуть свої обов’язки, та інформувати вас про успіхи нового складу студентського керівництва філологічного факультету.

Вероніка Мороз,
студентка відділення журналістики УжНУ