Я - магістр УжНУ!

05.06.2013
oliab


Студенти-відмінники філфаку: Олександра Артюхіна, Ольга Жмаченко, Олена Меденцій, Віра Якубик, Марія Черничко
4 червня 2013 року у великій актовій залі ректорату УжНУ відбулося урочисте вручення дипломів випускникам-відмінникам Ужгородського національного університету: таких на різних факультетах більше двох сотень. На філологічному п’ятеро: Олександра Артюхіна, Марія Черничко (відділення журналістики), Ольга Жмаченко (українське відділення), Олена Меденцій, Віра Якубик (словацьке відділення).


Студентів УжНУ вітає голова ОДА Олександр Ледида. Ведучі свята - голова студентського профкому Андріана Завадяк та голова закарпатської студради Іван Полюжин

4 червня 2013 року у великій актовій залі ректорату УжНУ відбулося урочисте вручення дипломів випускникам-відмінникам Ужгородського національного університету. Цього року дипломи з відзнакою отримали більше двох сотень магістрів та спеціалістів різних факультетів. На філологічному таких п’ятеро: Олександра Артюхіна, Марія Черничко (відділення журналістики), Ольга Жмаченко (українське відділення), Олена Меденцій, Віра Якубик (словацьке відділення).

На святі з вітальним словом виступив ректор УжНУ Федір Ващук, голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида, заступник голови Закарпатської ОДА Іван Качур, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Маріанна Кляп, начальник управління охорони здоров’я Роман Шніцер, міський голова Віктор Погорєлов, начальник Чопської митниці Олександр Похилько, генеральний консул Словаччини в м. Ужгород Янка Бур'янова. Вони тепло і сердечно привітали випускників із закінченням навчання в університеті та побажали їм зайняти гідне місце у житті, успішно реалізувавши себе у професійній діяльності.


Студентам філфаку дипломи вручає ректор УжНУ Федір Ващук

День за днем упродовж п’яти років студенти йшли до своєї мети, було багато злетів і падінь, та чуйні викладачі протягом усього шляху допомагали студентам самореалізуватися. Випускниця філологічного факультету Марія Черничко каже: «Тримаючи диплом у руках, починаєш розуміти: це правда. Університет закінчується. У великих перегонах між аудиторіями, між сесіями та захистами стоїть крапка. Я магістр. Враження двоякі: полегшення, радість, гордість, хочеться творити ще більше у журналістиці, аби і викладачі були горді за свою випускницю. І водночас якась така терпкість у серці, розгубленість. Здається, ми знову у вересні сядемо за парти і будемо хвилюватися за бали, за практичні, модулі, іспити... А ні. Попереду втілення усього, що нам дали протягом п’яти років. А втілювати є що!»

Вікторія Кухарець, студентка відділення журналістики

Приєднуйся до нашої медіародини!

Проконсультуйся з нами щодо вступу, розпитай про все, що хвилює.
Проконсультуватися

Телефон

БУДЬМО НА ЗВ'ЯЗКУ

+380 (312) 64-32-46

Адреса

ПИШІТЬ, ЗАХОДЬТЕ
Україна, 88000, 
м. Ужгород, 
вул. Університетська, 14, 
аудиторія 416