Вітаємо завідувача кафедри журналістики Юрія Бідзілю з ювілеєм!

vpadmin

18 листопада святкує ювілейний день народження завідувач кафедри журналістики, доктор наук із соціальних комунікацій, професор, член Національної спілки журналістів України Юрій Бідзіля.

Тож сьогодні його здоровлять колеги по кафедрі, студенти, численні випускники відділення, цінуючи і поважаючи як керівника, авторитетного науковця, наставника. Юрій Михайлович є автором понад 100 наукових та навчально-методичних публікацій, зокрема й п’ятьох монографій, входить до складу редколегій  фахових наукових журналів із соціальних комунікацій, бере участь у різноманітних національних та міжнародних проєктах як оглядач, медіаексперт, тренер...

Цінуємо Ваш професіоналізм, творчий підхід до роботи, розважливість в рішеннях, Юрію Михайловичу. Бажаємо міцного здоров’я, наснаги для підкорення нових висот! Нехай у всіх справах Вас супроводжує успіх, зігріває тепло людської вдячності, а енергійність та оптимізм допомагають долати всі життєві незгоди. Добробуту і миру Вам та Вашій родині!

З повагою – колектив кафедри журналістики,
студенти, випускники