Уже скоро!

12.04.2013
oliab

На філологічному День факультету
У понеділок, 15 квітня, у Падіюні  філологи святкуватимуть СВІЙ день. Урочиста частина розпочнеться о 18 годині з продовженням у нічному клубі «Фантом».

На філологічному День факультету

У понеділок, 15 квітня, у Падіюні філологи святкуватимуть СВІЙ день. Урочиста частина розпочнеться о 18 годині з продовженням у нічному клубі «Фантом».

Кожного року організатори готують для глядачів цікаву та оригінальну програму. Цьогоріч свято пройде у вигляді комедійної телепрограми «95 квартал». Тільки у нас буде свій квартал – філологічний!

Христина Ярема

У програмі:

• футбольний парад — нагородження переможців чемпіонату з міні-футболу за Кубок декана;

• найяскравіші виступи студентів-філологів;

• своєрідні сюрпризи від запрошених гостів: авторська пісня від Анатолія Рябініна; вправні фінти з м’ячем від студента-фізкультурника;

• вражаючі виступи танцювальних колективів «Бліц» та «Джерельце Карпат»;

• «щматочок гумору» представлятиме команда КВН «БУМ»;

• справжній бій покажуть лицарі у справжніх обладунках.

Одна з організаторок дійства Христина Ярема, студентка 4 курсу українського відділення філологічного факультету, зазначає:

«З року в рік про День філологічного факультету складаються найприємніші враження. Наше свято відвідує багато людей, оскільки вхід вільний, а програма є цікавою, насиченою та злагодженою. Усе це добровільно, не примусово. Особисто для мене День філолога — можливість показати себе з іншого боку, зіграти якусь роль, можливість продемонструвати свої таланти і акторські здібності. Навчання навчанням, а в цей день ми можемо добряче відпочити».

Отож запрошуємо всіх охочих провести час весело та цікаво!

Оксана Пітра, студентка відділення журналістики