Студенти-п’ятикурсники стали дипломованими магістрами й спеціалістами

24.06.2014
oliab

Державну екзаменаційну комісію очолила заслужений журналіст України, ведуча програм на місцевому телеканалі «Тиса-1» Тетяна Вашаргелі

Щороку Ужгородський національний університет виряджає своїх вихованців у широкий світ. П’ять років минають швидко!.. Здаються вони довгими лише першокурсникам – справжню їх ціну знають випускники!
Так, днями свої дипломні й магістерські проекти захищали студенти-п’ятикурсники відділення журналістики. Серед здобувачів – і працівники Медіацентру УжНУ: Ірина Левіна, Наталія Каралкіна та Роберт Папп. Свої роботи, як зізнаються випускники, писали довго, але з інтересом, оскільки тему мали змогу обирати самостійно. І результат більш ніж переконливий: усі вони захистилися на відмінно!

Державну екзаменаційну комісію очолювала заслужений журналіст України, ведуча програм на місцевому телеканалі «Тиса-1» Тетяна Вашаргелі, котра вперше спробувала себе в такому амплуа. Її заступником була кандидат філологічних наук, доцент Ярослава Шебештян, членами комісії – завідувач кафедри журналістики, кандидат філологічних наук Юрій Бідзіля та кандидат мистецтвознавтва, доцент кафедри Леся Поліха.

Про свої враження від захисту розповідають випускники й члени екзаменаційної комісії: слухайте й дивіться у відеосюжеті!