Студентка відділення журналістики увійшла до трійки переможців всеукраїнського конкурсу з фактчекінгу

oliab

Третє місце в конкурсі «Фактчек для журналістів-початківців» здобула Ольга Брайлян, студентка 4 курсу відділення журналістики. Загалом у конкурсі взяли участь близько 90 студентів із багатьох вишів України. Спочатку 15-ку кращих авторів запросили до Києва, там уже оголосили результати.

«Призове місце у конкурсі фактчек-матеріалів стало для мене першим подарунком до прийдешніх свят. Загалом такі проекти є важливими для студентів, адже, як говорили на конференції, спочатку молоді журналісти працюють на своє ім'я. Тішуся, що на четвертому курсі мені випала нагода показати свої здібності у фактчекінгу, що є своєрідним видом журналістського розслідування. Щиро вдячна моєму науковому керівнику - доценту кафедри журналістики, редактору газети «Погляд» Володимиру Тарасюку», – каже Ольга.
Володимир Юрійович, своєю чергою, максимально допомагав Ользі, вірив у її перемогу: «Насправді я пропонував брати участь у конкурсі багатьом студентам, однак відгукнулася лише Оля. Їй характерний аналітичний склад розуму, вона вміє сконцентруватися та доволі відповідальна. Я гадаю, саме це й стало вирішальним на шляху до перемоги».
Проект «Фактчек для журналістів-початківців» ініціювала Асоціація з міжнародних питань у рамках «Посилення громадського контролю в регіонах України ІІ» за підтримки Міністерства закордонних справ Чехії. Завдяки організаторам, які оплатили усі витрати на проживання, у Олі та інших учасників конкурсу була нагода не лише попрацювати, а й розвіятися, погуляти Києвом. У результаті, окрім почесного призового місця та диплому переможниці, Ольга отримала також грошову винагороду у розмірі 1000 гривень.
Хочеться вірити, що з такими студентами у журналістики буде хороше майбутнє.

Оксана Кичера, студентка відділення журналістики