Кубок Закарпатської ліги КВН здобули студентки-журналістки

24.09.2014
oliab

Філфаківська команда «А ШО?!» – володарки Кубка 17-го сезону Закарпатської ліги КВН

Ось вже 17 сезон Закарпатської ліги КВН підійшов до свого завершення – фінал Кубка відбувся 23 вересня у залі Падіюну. За головний приз змагалися: «А ШО?!» (філфак УжНУ), «Чебурек-паук», «RADUЖNUY ENOТ», «В комі» (журналісти УжНУ), «Медсестра Тамара» (медфак УжНУ) та «Вихід на 3». Особливістю гри стало те, що оцінок команди не отримували. Тож поки журі обирали кожен свого фаворита, публіку виступом потішили чемпіони Закарпатської ліги – команда «БУМ».

Підсумки сезону підвів Президент Закарпатської ліги КВН Сергій Денисенко. «Оскар» за кращу операторську майстерність отримав Мішіке Лутак, дівчатам із «А Шо?!» дістався титул «Міс Усмішка». Кращою актрисою сезону стала Маріанна Попович («Без Мандата»), а кращим актором - Артур Симонян («БезУмная Молодежь»).Звання кращого капітана отримав Володимир Кірсанов (RADUЖNUY ENOТ). Відкриттям сезону було названо команду «Високо в горах».Також нагороду за вагомий внесок у КВН на Закарпатті отримала Олександра Артюхіна, до речі, випускниця відділення журналістики.

Головним питанням все ж залишалося: «Хто здобуде Кубок Закарпатської ліги КВН?». За одностайним рішенням суддів перемогу отримала команда «А Шо?!», в складі якої є й студентки відділення журналістики УжНУ Андріана Якубик та Олександра Балог. Дівчата отримали подарунки від ТЦ «Дастор» та МКТ. Один із членів журі, Володимир Гиря, так прокоментував такий результат: «Краса врятувала фінал».

Вітаємо наших дівчат із заслуженою перемогою і бажаємо майбутніх успіхів!