І першокурсників вітали, і викладачів нагороджували…

03.09.2013
oliab


Першокурсники УжНУ складають присягу студента
2 вересня відбулося розширене засідання Вченої ради Ужгородського національного університету. Конференц-зал був заповнений студентами, працівниками альма-матер, а також поважними гостями.


Першокурсники УжНУ складають присягу студента

 

2 вересня відбулося розширене засідання Вченої ради Ужгородського національного університету. Конференц-зал був заповнений студентами, працівниками альма-матер, а також поважними гостями.

Спочатку, за традицією, прозвучав Гімн України, а далі ведучі запросили ректора вишу Федора Ващука для виголошення доповіді.


Ректор УжНУ Федір Ващук

«Шановні друзі, колеги, студенти, всі наші гості! Новий навчальний рік є знаковим і переломним у житті Ужгородського національного університету. Є знаковим, бо стане роком підготовки до відзначення 400-ліття вищої освіти Закарпаття і 70-ліття новітньої історії нашої альма-матер. Тому сьогодні багато уваги ми приділяємо відновленню традицій, творенню університетської естетики й символіки, становленню сучасного університетського історико-культурного середовища…» – так розпочав очільник вишу.


Презентаційний супровід доповіді

Також ректор звітував про досягнення університету за останній навчальний рік, про можливість здобуття статусу дослідницького університету, що могло б стати найбільшою інвестиційною програмою освіти й науки Закарпаття останніх десятиліть.

Серед проектів були названі такі: встановлення 3-ох потужних котелень на початку цьогорічного опалювального сезону, що допоможуть заощадити на комунальних платежах (заощаджені кошти будуть направлені на подальший розвиток вишу), зведення нової сучасної медичної університетської клініки за участі німецьких інвесторів тощо.


Під час урочистостей

Ще йшлося про міжнародну співпрацю УжНУ, його наукові досягнення, вступну кампанію та про подальші цілі закладу, зокрема, потрапити до десятки найпотужніших університетів України.

Ректор оголосив також рішення Вченої ради УжНУ, згідно з яким ректору Центральноєвропейського університету (м. Скаліца, Словаччина) Хайді Шварцзовій присвоїли звання почесного доктора УжНУ.

До конференц-зали запросили першокурсників, котрі мали найвищі рейтингові бали при вступі, й привітали їх. Новоспечені спудеї склали присягу студента УжНУ. На завершення ведучі побажали першокурсникам успіхів та запросили на святковий концерт.

Мирослава Гараздій,
фото – Мирослава Шимон,
студентки відділення журналістики

 

Приєднуйся до нашої медіародини!

Проконсультуйся з нами щодо вступу, розпитай про все, що хвилює.
Проконсультуватися

Телефон

БУДЬМО НА ЗВ'ЯЗКУ

+380 (312) 64-32-46

Адреса

ПИШІТЬ, ЗАХОДЬТЕ
Україна, 88000, 
м. Ужгород, 
вул. Університетська, 14, 
аудиторія 416