Стилістичні особливості й типові помилки закарпатських медіа очима студентів

У межах дисципліни «Практична стилістика» студенти ІІІ курсу відділення журналістики підготували інформативні відеопроєкти. Робота стосувалася закарпатських онлайн-ресурсів, розглядали стилістичні особливості й типові помилки, які траплялися в цих джерелах.

Презентували свої творчі здобутки  дві команди — Анна-Марія Гецко та Аліса Остолош; Юлія Дердюк та Анастасія Лабик. Перша команда досліджувала інтернет-видання «Закарпатпост», друга — публіцистику «Varosh».

Загалом проєкти виявилися досить цікавими, поліпшили аналітичні навички студентів і практику з монтажу. Вийшов своєрідний підсумок того, над чим працювали протягом семестру. У відео можна побачити, як студенти опанували й засвоїли матеріал курсу.

Фото з сайту Unsplash