Студенти-журналісти побачили «Інтер» зсередини


До столиці – потягом...

Перше, про що розповідають, – це враження від столиці. Від революційного духу, який ще там не вивітрився. Від того, що ти разом із друзями «можеш торкнутися до серця України». Багато селфі і звичних фотографій, бурхливих емоцій від масштабу всього, що навколо тебе, нові відчуття (додали трошечки екстриму) і професійний досвід та поради.

Валерія Зенинець

Журналісти телеканалу «Інтер» провели для них екскурсію на телестудії, звідки щодня виходять ранкові та вечірні новини, розказали про специфіку її роботи, провели майстер-клас з користуванню камерою, якою оператори знімають сюжети.

Кульмінацією вечора стала передача Євгена Кисельова «Чорне дзеркало», в якій брали участь відомі політики, експерти, бійці нацгвардії. Враження самих студентів у коментарях:

«Напевно, всі творчі люди живуть імпровізуючи, але ми це зробили навпаки. Поїздка до Києва – наочний тому приклад. Метою нашого заплановано-незапланованого «тревелу» були саме ті емоції, відчуття і врешті ендорфіни, яких набули за ці 3 дні. Крім того, що поповнили свої мемуарні запаси інстаграмфотками у Макдональсі та на Хрещатику (що не менш важливо, до речі), відвідали ТВ-студію «Інтер», удосталь надихалися столичним, не першої свіжості повітрям, так і не скуштувавши київського торту за 80 гривень...

Олександр Курта

У потязі грали в крокодила, ділилися враженнями й сухариками з беконом. Джон Шед казав «Корабель в порту почувається безпечніше, але його не для того будували». Ми раді, що мали змогу скуштувати того, що бачимо лише через екран. Побували на програмі «Чорне дзеркало», що вирувала дискусією, яку невблаганно й майже безнадійно намагався приборкати пан Кисельов. Оце і є справжня журналістська практика», – коментує студентка відділення журналістики Валерія Зенинець.

«Подорожжю до столиці задоволені! І не тільки екскурсією на телеканал «Інтер». Удосталь нагулялися цікавими визначними місцями, хоча й провели чимало часу в підземці, себто у метро. До речі, дуже зручний вид транспорту, який ми успішно опанували. Скажу так: 2 дні в мегаполісі – це добре, але постійне проживання тут мене чомусь не приваблює, можливо, через постійний гамір та метушню», – розмірковує третьокурсник Олександр Курта.

Христина Гозда

«Вражень чимало! Наша міні-подорож у хорошій компанії стала незабутньою. Телеканал «Інтер» зустрів привітно. Звичайно, було помітно, що під час екскурсії працівникам трішки не подобалося, що хтось заважає їхній праці. Утім це нормально, адже обсяг роботи великий – все має бути виконано належним чином.

Побували також на вечірньому ток-шоу «Чорне дзеркало», яке веде Євген Кисельов. Побачили відомих людей, вдихнули атмосферу програми зсередини, відчули, що однієї важливої деталі не вистачає – стільчиків, на які можна було сісти, адже цілий день роздивлятися Київ, а потім ще стояти кілька годин на шоу було важкувато. Загалом настрій від побаченого добрий, – розповідає студентка відділення журналістики Христина Гозда. – Такі поїздки дають відчути справжній смак студентського життя. Зрештою, привезли море фантиків від солодощів, які «пропилососили» за кілька годин в потязі, безцінні усмішки діда Панаса на фотках і, звісно ж, повні штанці радості».

Світлана Лапига

Приєднуйся до нашої медіародини!

Проконсультуйся з нами щодо вступу, розпитай про все, що хвилює.
Проконсультуватися

Телефон

БУДЬМО НА ЗВ'ЯЗКУ

+380 (312) 64-32-46

Адреса

ПИШІТЬ, ЗАХОДЬТЕ
Україна, 88000, 
м. Ужгород, 
вул. Університетська, 14, 
аудиторія 416