Студенти-медійники представили факультет у турнірі з мініфутболу

20.11.2022
moderator

З нагоди Міжнародного дня студента, 17 листопада, в УжНУ пройшов традиційний турнір із мініфутболу формату 4+1 серед факультетів. У ньому взяв участь і філологічний факультет, який представляла команда студентів відділення журналістики.

Ігри відбулися в спорткомплексі «Буревісник». До складу факультетської збірної «Філфак юнайтед» увійшли: Владислав Приймак, Роман Ковтонюк, Роман Дівинець, Сергій Чернишов, Андрій Русин.

Перед початком турніру організатори провели сліпе жеребкування. Фортуна підкинула хлопцям із філфаку досвідчених суперників – студентів медичного факультету і факультету фізичного виховання. Проте медійники гідно представили свій підрозділ.

Під час першої гри «Філфак юнайтед» протистояв команді майбутніх медиків. Матч проходив дуже інтенсивно. Обмінявшись голами, філологи були близькі до перемоги. Проте на останній хвилині гри суперники забили ще один гол, упіймавши захисника філологів на помилці в центрі поля. Тому гра закінчилася рахунком 1–2.

У другій грі команді філологічного протистояла команда факультету фізичного виховання. Рівень підготовки суперників був значно вищим, але ентузіазм і бажання студентів-журналістів перемогти створили серйозні проблеми на полі. Результат напруженої боротьби – 1–3 на користь  студентів факультету фізичного виховання.

Незважаючи на фінал гри, юні медійники непогано проявили себе на полі. Найкращим бомбардиром команди став студент 1-го курсу відділення журналістики Роман Дівинець, який забив 2 голи.

А переможцями турніру з мініфутболу стала команда факультету фізичного виховання.

Андрій Русин, студент 1 курсу відділення журналістики