Випускники філологічного факультету стали переможцями Кубка декана з міні-футболу

28.04.2014
karolina

Традиційно філологічний факультет вважається жіночим, адже дівчат тут у рази більше, ніж хлопців. Проте навіть на такому, здавалося б, тендітному факультеті люблять і вміють грати у футбол. Підтверджують свої навички щороку на Кубку декана – цьогоріч захід став ювілейним, адже філфаківці зустрілися в турнірі вже вп’яте.
Відкрили змагання декан філологічного факультету Галина Шумицька та проректор УжНУ Федір Шандор
Відкрили змагання декан філологічного факультету Галина Шумицька та проректор УжНУ Федір Шандор
Відкрили змагання деканеса філологічного факультету Галина Шумицька та проректор УжНУ Федір Шандор. Студентка-журналістка Мирослава Вербищук акапельно заспівала гімн України, який підхопили вишикувані гравці й уболівальники на трибунах.
Футбол виявився особливим не лише тому, що був ювілейним, а й через те, що у змаганнях уперше взяли участь дівчата. Команди студенток відділення журналістики та української філології розіграли в одному матчі свій, окремий, кубок.

Дівчата створили неймовірну атмосферу на полі
Дівчата створили неймовірну атмосферу на полі
І хоча колеги-хлопці спершу поставилися до того, що відбувалося на чепурному майданчику просто неба за спорткомплексом «Юність», з гумором, дівчата створили неймовірну атмосферу на полі. Анжеліка Макогін, Адріана Кофель, Мирослава Турок, Вікторія Вольф та Оксана Ажнюк з команди «Оксиморон» (журналістки) зустрілися з Мар’яною Дочинець, Світланою Юзьо, Христиною Крайникович, Анастасією Ковач, Мариною Станчак з  команди «Щасливчики» (українські філологи). У боротьбі за першість основний час завершився унічию – 1:1, а в серії пенальті журналістки виявилися влучнішими – 2:1. Дівчата запевнили, що для них ця гра дуже важлива, і наступного року обов’язково гратимуть знову.

Епізод гри команди журналістів та випускників
Епізод гри команди журналістів та випускників
В основному ж турнірі зійшлися п’ять команд: випускники, викладачі, збірна команда українського, російського, словацького відділень та дві команди студентів відділення журналістики. За традицією суддею змагань був арбітр національної категорії, доцент НДІ фізики і хімії твердого тіла Петро Мілян, за що колектив факультету йому дуже вдячний.
Матчі виявилися справді запеклими й цікавими, і часто до самого кінця неможливо було передбачити, хто ж здобуде перемогу. Підіймали хлопцям бійцівський дух уболівальниці:  плакатами, помпонами і збадьорливими лозунгами дівчата створили атмосферу на трибунах нічим не гіршу, ніж буває на великих  матчах. Окрім традиційних футбольних «кричалок», студенти скористалися нагодою бути справді почутими і скандували послання на кшталт «Залік поставте!», «Дайте диплом!», «Курсова!»  тощо.
Арбітр національної категорії, доцент НДІ фізики і хімії твердого тіла Петро Мілян
Арбітр національної категорії, доцент НДІ фізики і хімії твердого тіла Петро Мілян
У кінцевому результаті місця між командами розподілилися таким чином:

1 місце – випускники (одна нічия – решта перемоги)

2 місце – викладачі (дві перемоги, дві нічиї й жодного пропущеного гола!)

3 місце – журналісти-1 (дві перемоги, нічия, поразка)

4 місце – журналісти-2

5 місце – збірна словацького, українського та російського відділень.

Окрім кубка і слави, переможцям дісталася й святкова вечеря у кафе-їдальні в головному корпусі вишу, яку гравцям спонсорував ректорат.

Утішно, що на жіночому факультеті  така традиція прижилася  і активно підтримується як студентами, так і викладачами; як гравцями, так і вболівальниками. До зустрічі наступного року!

Ірина Левіна
Відео Романа Сов’яка

Приєднуйся до нашої медіародини!

Проконсультуйся з нами щодо вступу, розпитай про все, що хвилює.
Проконсультуватися

Телефон

БУДЬМО НА ЗВ'ЯЗКУ

+380 (312) 64-32-46

Адреса

ПИШІТЬ, ЗАХОДЬТЕ
Україна, 88000, 
м. Ужгород, 
вул. Університетська, 14, 
аудиторія 416