Філфак футбольний: король помер – хай живе король!

16.05.2011
karolina

Радощам переможців не було меж… Мабуть, цей журналістський штамп найточніше охарактеризує емоції тріумфаторів перших на філологічному факультеті змагань, присвячених спорту № 1. А головними дійовими особами у святкуванні перемоги в Кубку декана ’2010 були саме вони, «Зайчики», — команда, котра принаймні на рік закріпила за собою звання кращого футбольного колективу філфаку.


НАПЕРЕДОДНІ

І ось цей рік минув. Коридорами нашого університетського підрозділу знову шириться інформація про чергове дійство гри мільйонів.


Похід за трофеєм стартував значно раніше, аніж власне перипетії на майданчику. Тож і на тренувальних газонах останнім часом людно.


З особливостей сьогоднішнього турніру – збільшено кількість гравців, що одночасно можуть перебувати на футбольному полі з 5 до 6. Тож учасникам довелося добряче поламати голови, аби визначитися, кого включити до стартових складів. Та врешті шість спроможних дружин готові поринути у вир спортивних баталій.


Побачити минулорічних переможців чемпіонату в повній обоймі, на жаль, шанувальникам «Зайчиків» не вдасться, адже декотрі з героїв тої звитяги, сказати б, уже на пенсії. Утім статусу фаворита через це «вухаті» не втратили. Як і торік, журналістська команда знову налаштована на максимум, а про головну ударну силу чинних чемпіонів філологічного факультету, третьокурсника Яромира Лободу, зайвий раз згадуватимуть хіба що для залякування суперника. Найпершими поміряються силами з «Зайчиками» представники українського відділення, відтак – «словаки».


Інша група звела команду викладачів, студентів відділення журналістики («Жінка в полі») і випускників філфаку. Ця трійка й боротиметься за другу путівку до фіналу.
Тепер справа за малим — гідно захистити кольори своєї команди. Отож уперед, панове філологи!


ЯК ЗГАСЛИ ПРИСТРАСТІ

І от, нарешті, футбольна хвиля накрила з головою філологічний факультет. Стільки надій, стільки сподівань… А розв’язка – на резервному майданчику спортивного комплексу «Юність». Радість переможців і розчарування тих, кому зовсім трохи для неї забракло сил… Шалені емоції… Проте все минуще. І нині учасники Кубка декана вже повернулися до своїх звичних амплуа. Та кому, як не журналістам, розбирати завали чергового спортивного божевілля?


Це був день, коли про закономірності всі згадували в останню чергу. Або ж точніше – на футбольному філфаку закономірностей просто нема. Спрогнозувати підсумок змагань навіть восьминіг Пауль у повному розквіті своїх пророцьких здібностей навряд чи зміг би.


Очікувана аналогія минулорічних змагань пішла шкереберть. Лише під завісу змагань, нарешті, узявся зробити припущення щодо тріумфатора чемпіонату. Проте помилився. Кривдники чинних чемпіонів факультету, студенти кафедри словацької філології, фактично випустили з рук омріяну чашу, віддавши титул переможця команді випускників. Адже перемога «словаків» над «Зайчиками» у груповому етапі автоматично робила перших фаворитами фінального протистояння. Тим паче – інакше як сенсацією вихід випускників до вирішального поєдинку не назвеш. Можливо, далася взнаки недооцінка новачків цьогорічного турніру фіналістами першого Кубка — колективом викладачів – і командою «Жінка в полі». Хай там як – майбутні чемпіони без особливих проблем дісталися фіналу. І заключний акорд теж виявився доволі гучним – 2:0! Футбольний філфак має нового короля!


Але й повторення торішнього фіналу таки відбулося. Щоправда, «Зайчики» й викладачі зустрілися в матчі за 3-є місце. Варто зауважити також, що проти наставників виступила вже фактично збірна студентів-журналістів: викладачі дозволили дозаявити «вуханям» двох представників «Жінки в полі». Захоплива дуель за бронзу принесла перемогу підсиленим «Зайчикам» – 2:1.


Отож на оздобленому золотом (зроблю таке припущення, оскільки бойовий настрій усіх учасників змагань змушує задуматися, чи, бува, не коштовний метал робить перемогу в турнірі такою бажаною, а суперництво — запеклим?) кубку незабаром викарбується ще одне ім’я — чемпіона філологічного факультету 2011-го року. А наразі всі очікують на урочисте нагородження тріумфаторів турніру.

 

Микола КРАВЧУК,
студент ІІ курсу відділення журналістики

Приєднуйся до нашої медіародини!

Проконсультуйся з нами щодо вступу, розпитай про все, що хвилює.
Проконсультуватися

Телефон

БУДЬМО НА ЗВ'ЯЗКУ

+380 (312) 64-32-46

Адреса

ПИШІТЬ, ЗАХОДЬТЕ
Україна, 88000, 
м. Ужгород, 
вул. Університетська, 14, 
аудиторія 416