До Закарпаття на практику приїхали запорізькі студенти-філологи

20.06.2016
zoya

Днями студенти-україністи Запорізького національного університету разом зі своїми викладачами навідалися до УжНУ. Протягом тижня юнаки та дівчата проходять фольклорну та діалектологічну практику в колоритному закарпатському краї.

Запорізькі гості
Запорізькі гості

Першого дня прийшли на філфак, де зустрілися й з керівництвом університету. Розпочала захід завідувач кафедри української літератури Валентина Барчан, яка повідала студентам про історію створення Ужгородського університету, його діяльність та структуру. Наголосила на тому, що філологічний факультет УжНУ – ровесник самого вишу, адже був одним із перших чотирьох його підрозділів.

Відтак слово взяла декан філологічного факультету Галина Шумицька, яка тепло привітала присутніх, розповіла докладніше про відділення філфаку УжНУ та можливості студентів цього підрозділу. Подарувала гостям екземпляри збірника наукових статей ІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів та аспірантів «Актуальні проблеми філології та журналістики». До слова, студент Запорізького національного університету Вадим Молоцький, який приїхав до Закарпаття на практику, також має публікацію свого доробку в згаданому збірнику.

Перед гостями виступила й проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел. Вона наголошувала на важливості такої співпраці між університетами, а також подарувала гостям книгу, видану до 70-річчя Ужгородського національного університету.

Мирослава Лендьел та Галина Шумицька
Мирослава Лендьел та Галина Шумицька

 

Серед юнаків і дівчат, які збиратимуть закарпатський фольклор та фіксуватимуть тутешні говірки, студенти І та ІІ курсів. З ними до УжНУ завітали кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури Запорізького національного університету Валентина Кравченко, професор кафедри Наталія Зубець та знана запорізька журналістка Раїса Ліфантій.

Після вітальних слів присутні мали змогу переглянути відеопрезентацію Ужгородського національного університету, зняту до його 70-річчя, а також ролик про філологічний факультет нашого вишу.

Антоніна Чундак,
Медіацентр УжНУ

Приєднуйся до нашої медіародини!

Проконсультуйся з нами щодо вступу, розпитай про все, що хвилює.
Проконсультуватися

Телефон

БУДЬМО НА ЗВ'ЯЗКУ

+380 (312) 64-32-46

Адреса

ПИШІТЬ, ЗАХОДЬТЕ
Україна, 88000, 
м. Ужгород, 
вул. Університетська, 14, 
аудиторія 416