В УжНУ обрали нового голову Студради

03.10.2014
karolina

Днями у залі вченої ради УжНУ відбулися вибори нового очільника Студентської ради Закарпаття. На захід зібралося 38 представників різних вишів краю. Підтримати студентів прийшли народний депутат України, голова комітету ВРУ з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин Валерій Пацкан, проректор з виховної роботи УжНУ, доктор філософських наук, професор Федір Шандор та голова комісії з питань молодіжних ініціатив Громадської ради при Закарпатській ОДА Денис Ман.
Іван Полюжин

Після привітань та побажань почесних гостей розпочалася офіційна частина, на якій про діяльність Ради впродовж 2012-2014 років розповів уже колишній її голова Іван Полюжин.

«За 2 роки координування мені із командою вдалося організувати чимало заходів, серед яких: обрання кращого студента Закарпаття 2012 і 2013 року, конкурс «Міс студентство». Також ми провели безліч наукових і практичних конференцій, круглих столів, а наші рекомендації отримали органи державної влади та місцевого самоврядування. Нам удалося долучитися до облагородження архітектурних пам’яток та дитячих майданчиків Закарпаття».

Юрій Бедей

Після звіту Івана Полюжина розпочалися вибори нового очільника Студради. Із 38 присутніх 34 проголосувало за кандидатуру Юрія Бедея — студента факультету європейського права і правознавства.

«Упродовж двох років координування діяльності Студради разом із командою ми продовжуватимемо роботу попередньої і намагатимемося внести щось нове. Наразі маємо гідно провести захід «Кращий студент Закарпаття — 2014». Думаю, знайдемо порозуміння і спрацюємося!» — каже новообраний очільник Студентської ради краю.

Також на засіданні було обрано нових заступників. Ними стали студент факультету суспільних наук Ладислав Помпель, Природничо-гуманітарного коледжу Владислав Турдай, фізичного факультету Іван Граб та Закарпатського лісотехнічного коледжу (м. Хуст) Андрій Король. Секретар — студентка факультету європейського права і правознавства Даніела Голод.

Галина Риган, студентка відділення журналістики