02.03.2018
karolina

Тематика курсових робіт студентів ІІІ і ІV курсів відділення журналістики спеціальності "Журналістика" на 2017/2018 н.р.

Третій курс відділення журналістики,  спец. «Журналістика»

Прізвище, ініціали студента

Тема курсової роботи

Прізвище, ініціали викладача

1.

Самсонов Д.В.

Ранкові розважально-інформаційні програми в закарпатському телевізійному просторі (за вибором студента).

2.

Голянич І.В.

Культурно-мистецька тематика в інтернет-просторі України: проблеми актуалізації змістового наповнення.

3.

Тюк С.Ф.

Медіаобраз Закарпаття в інформаційному просторі України (газета/ресурс – за вибором студента).

4.

Будай Петер

Соціологічні відомості в сучасній українській періодиці: специфіка використання та функції (на основі журналів «Український тиждень», «Дзеркало тижня»).

5.

Світлична К.Р.

Специфіка сучасної релігійної періодики в інформаційному полі Закарпаття.

6.

Шут А.А.

Особливості зародження та розвитку радіо на Закарпатті (20-50-і роки ХХ століття).

7.

Чижевський А.М.

Проблеми медіакомпетентності та медіаграмотності в українських ЗМІ (на матеріалі «Української правди», «Детектор медіа»).

8.

Зілінець Б.П.

Особливості подачі інформації військової тематики в українському телеефірі ( на  прикладі каналів 1+1 та ICTV).

9.

Шелельо М.С.

Формально-змістові особливості подачі сенсації в сучасному журналістському тексті (на прикладі…)

10.

Шпонтак С.М.

Сучасні методи інформаційної війни на телебаченні в контексті інформаційної безпеки.

11.

Гиревий Г.В.

Мовні засоби як інструмент впливу на цільову аудиторію інтернет-видань України (ресурс – за вибором студента).

12.

Лепай М.Ю.

Сучасний стан інформаційного телевізійного простору Закарпаття.

13.

Угрин А.В.

Теленовини у структурі мовлення ТРК Закарпаття.

14.

Шутяк М.М.

Ранкові ефірні передачі в програмній сітці ТРК (на прикладі медійної діяльності ТРК «Тиса1» та «Тиса-ФМ).

15.

Брайлян О.М.

Мова ворожнечі в закарпатських інтернет-ЗМІ.

16.

Гонак О.В.

Плагіат як актуальне явище в українській журналістиці (на прикладі телепрограм «Гроші», «Стоп корупції», «Схеми»).

17.

Попович О.С.

Соціальна мережа inSTAGRAM як інструмент сучасних медіа.

Завадяк В.І.

Четвертий курс відділення журналістики, спец. «Журналістика»

Прізвище, ініціали студента

Тема бакалаврської роботи

Прізвище, ініціали викладача

1.

Інформаційна концепція газети «Літературна Україна» в контексті  «теорії виховання масового смаку» П. Лазарсфельда та Р. Мертона.

2.

Гунда Б.В.

Ромський етнос у соціально-комунікаційному полі  Закарпаття. Творча робота.

3.

Освітня та просвітницька проблематика на сторінках сучасної закарпатської періодики.

4.

Юрса П.Р.

Ранкові радіоефіри: змістовий аспект у контексті слухацької аудиторії.

5.

Гостюк Р.І.

Журналістський  експеримент  у формуванні контенту українського телеефіру (на прикладі телеканалів «1+1», «Новий канал», «СТБ»).

6.

Фрідманська І.М.

Інтерв’ю у форматі лонгріду як новий спосіб втілення інформації в інтернет-журналістиці (на прикладі ресурсу «The Ukrainians»).

7.

Прямоефірне мовлення як спосіб зацікавлення глядацької аудиторії (на прикладі……….).

Гецко Г.І.

8.

Статус і функціональне навантаження односкладних речень в медіатекстах (на матеріалі……).

Гецко Г.І.

9.

Дочинець Х.М.

Особливості висвітлення музичної тематики в українських онлайн-медіа (за період………..).

Поліха Л.Я.

10.

Репрезентація соціальних проблем засобами інфографіки (на матеріалі……………….).

Поліха Л.Я.

11.

Шірінова К.М.

Розробка телевізійного проекту «Формування туристичного іміджу Закарпаття: кавова традиція».

12.

Магас Б.Б.

Розробка творчого проекту «Прямоефірна ранкова програма на радіо». Творча робота.

13.

Галаш А.Ю.

Проблема змістового наповнення фахового видання «Журналіст України» (за період………..).

14.

Хижняк К.Р.

Публіцистична майстерність журналістів «Українського тижня» (за період 2014-2017 рр.).

15.

Шаповалова Г.В.

16.

Чундак А.І.

Підготовка онлайн-курсу для абітурієнтів про особливості професії журналіста. Творча рбота.

Шаркань В.В.

17.

Дулкай В.Ю.

Особливості змістового наповнення випусків новин регіонального телеканалу в період становлення суспільного мовлення (на матеріалі телеканалу «Тиса-1»).

Шаркань В.В.

18.

Лабич В.С.

Концептуальна специфіка підготовки збірки медіатекстів воєнної тематики (практично-теоретична робота про загиблих під час АТО закарпатців).

Шебештян Я.М.

19.

Своєрідність мовностильового втілення медіатекстів воєнної тематики (практично-теоретична робота про загиблих під час АТО закарпатців).

Шебештян Я.М.