Спасибі вам за вас!

23.02.2013
karolina

З Днем захисника Вітчизни!

Дорогі хлопці, чоловіки – наші захисники!

Щодня, щогодини, щохвилини хтось із вас рятує світ. Світ чиєїсь душі, світ своєї сім’ї, своєї родини, свого народу, своєї нації. Словом, СВІТ!

Як добре за міцними чоловічими плечима почуватися захищеними! Як добре, коли поруч є ті, хто приймає гідні рішення й відповідає за свої вчинки.

Саме такі чоловіки заслуговують на те, аби їх привітати з Днем захисника Вітчизни!

Це свято є особливим для наших дідів та прадідів, які доводили зі зброєю в руках, на що вони здатні заради Батьківщини.

Нинішній час потребує не меншої сили волі та мужності! Стійкості та героїзму! Терпіння та віри!

Отож вітаємо справжніх ЗАХИСНИКІВ! Хай усі ваші добрі починання будуть успішними, вчинки – гідними, помисли – світлими, серця – гарячими, віра – незламною!

випускова редакція –
студентки II курсу відділення журналістики