Кафедра журналістики обрала собі керівника й сподівається, що її вибір схвалить вчена рада УжНУ

19.05.2012
karolina


Кафедра журналістики УжНУ з проректором Романом Офіцинським

19 червня відбулося розширене засідання кафедри журналістики щодо обговорення й рекомендації кандидатур на заміщення вакантної посади завідувача. Головував на зібранні в.о. проректора УжНУ з науково-педагогічної роботи та перспектив розвитку, професор Роман Офіцинський. Присутні заслухали звіт в. о. завідувача кафедри журналістики і єдиного кандидата на посаду, професора Юрія Бідзілі.

В обговоренні взяли участь члени кафедри журналістики – доценти Галина Шумицька, Галина Шаповалова, Володимир Тарасюк, Ярослава Шебештян, завідувачі інших кафедр факультету – професори Світлана Пахомова, Іван Сабадош, Валентина Барчан, доценти Іван Сенько й Тамара Суран. Промовці схвально оцінили діяльність кафедри під керівництвом Юрія Бідзілі й відкритим голосуванням вирішили одностайно рекомендувати його кандидатуру на розгляд конкурсної комісії та просити вчену раду університету підтримати думку колективу.

 

Жвавий інтерес присутніх викликав виступ в.о. проректора Романа Офіцинського, який підкреслив особливу, стратегічну, роль кафедри журналістики в забезпеченні інформаційної політики вишу, наголосив на потребі орієнтуватися на кращі європейські і світові зразки в підготовці фахівців медіаринку, запевнив, що теперішнє керівництво УжНУ всіляко сприятиме у створенні належних умов праці викладачів і навчання студентів. Високу оцінку діяльності кафедри куратор сектору гуманітарних напрямів освітньої підготовки університету висловив, зокрема, у намірі порушити клопотання про надання одному з її членів звання заслуженого журналіста України.

Колектив кафедри, своєю чергою, сподівається на дальшу злагоджену, конструктивну й плідну співпрацю з ректоратом, урахування думки викладацького складу щодо напрямків розвитку наукової й навчально-виховної діяльності з підготовки журналістів в Ужгородському національному університеті.

 

Вл. інф.

Приєднуйся до нашої медіародини!

Проконсультуйся з нами щодо вступу, розпитай про все, що хвилює.
Проконсультуватися

Телефон

БУДЬМО НА ЗВ'ЯЗКУ

+380 (312) 64-32-46

Адреса

ПИШІТЬ, ЗАХОДЬТЕ
Україна, 88000, 
м. Ужгород, 
вул. Університетська, 14, 
аудиторія 416