Секрети друкарського ремесла

23.11.2015
karolina

За словами організатора заходу, доцента кафедри журналістики Поліхи Лесі Ярославівни, такі відвідини стали вже традицією. Працівники друкарні радо показали етапи народження газетних видань. Студенти мали змогу закріпити раніше здобуті знання, побачивши на власні очі створення друкарської форми та складові технологічного процесу офсетного друку.
Не менш цікавим для початківців було ознайомлення з металічними літерами та кліше для високого друку, які давно не використовуються і вважаються ретро-предметами.
На згадку про екскурсію керівник підприємства Яковець Любов Атанасівна подарувала кожному літеру, з якої починається його ім’я.
Для майбутніх журналістів така екскурсія є дуже цікавою і повчальною, адже, як зауважила Любов Атанасівна, щоб газета потрапила до рук читачів, потрібно не лише написати текст, а й надрукувати його.

Ольга Брайлян,
студентка відділення журналістики