Рада працює радо!

Молоді науковці на філфаці активно працюють

25 березня члени Ради молодих учених (РМУ) філологічного факультету УжНУ провели чергове засідання. Доцент кафедри української літератури Оксана Юріївна Кузьма та доцент кафедри журналістики Василь Васильович Шаркань керували роботою зібрання.

По-перше, нові учасники (магістранти, аспіранти, викладачі) писали відповідні заяви, на підставі яких вони можуть бути зараховані до складу Ради молодих науковців. По-друге, обговорювали питання щодо публікації їх наукових статей у «Науковому віснику Ужгородського національного університету». Крім того, вирішили клопотати перед керівництвом вишу щодо сприяння у здійсненні окремих видань як у друкованому, так і в електронному вигляді. «Ми повинні брати до уваги й бажання автора оприлюднювати електронний варіант праці, адже це справа добровільна», – зауважив Василь Васильович.

Під час зустрічі йшлося також про відновлення діяльності Студентського наукового товариства на філологічному факультеті, яке повинне курувати роботу наукових гуртків, організовувати проведення різноманітних наукових форумів тощо. Говорилося й про те, що можна видавати факультетський збірник наукових статей магістрантів різних відділень. Частково на факультеті це вже практикується.

Останнє, що розглядалося протягом наради, стосувалося студентських наукових конференцій. За словами організаторів, цьогоріч планується, крім секційних, ще й пленарне засідання. До речі, програму такого щорічного студентського наукового форуму тепер укладатиме також Рада молодих учених.

На засіданні вирішено й питання щодо періодичності таких зібрань науковців. Тому було внесено зміни до «Положення про Раду молодих учених філологічного факультету УжНУ». Віднині затверджено збиратися не рідше одного разу на три місяці.

Андріана Кофель,
студентка відділення журналістики УжНУ

Приєднуйся до нашої медіародини!

Проконсультуйся з нами щодо вступу, розпитай про все, що хвилює.
Проконсультуватися

Телефон

БУДЬМО НА ЗВ'ЯЗКУ

+380 (312) 64-32-46

Адреса

ПИШІТЬ, ЗАХОДЬТЕ
Україна, 88000, 
м. Ужгород, 
вул. Університетська, 14, 
аудиторія 416