Нашого брата побільшає


Під час ознайомлення з роботами: консультують екзаменатори Василь путрашик, Галина Шаповалова, Василь Шаркань, Ярослава Шебештян

Останніми днями спекотно було не лише надворі, а й у головному осередку вищої освіти в області - Ужгородському національному університеті. Поки студенти після закінчення сесії відпочивають, до лав мешканців університетської країни намагаються приєднатися близько 18 тисяч абітурієнтів. З такою високою концентрацією охочих здобути вищу освіту гідно дає собі раду приймальна комісія.

Як і минулого року, доволі високий конкурс на відділення журналістики філологічного факультету. Це й не дивно, адже інформація – золота валюта сучасного світу, яка не падає в ціні і на яку не впливають біржові перипетії. Тому з кожним роком зростає когорта тих, хто професійно творить інформаційний простір в Закарпатській області, та й не лише тут.

 


Під час ознайомлення з роботами

Саме відділення журналістики виховує кваліфікованих медійників, які є конкурентоспроможними й гідно позиціонують себе в інформаційному житті не лише області, а й країни.

Цьогоріч державних місць на спеціальність «Журналістика» виділили всього 8, загалом же ліцензійний обсяг складає 30 місць на стаціонарну форму навчання та 30 на заочну. Стати майбутніми творцями громадської думки на цей раз виявили бажання 107 абітурієнтів – це ті відважні, котрі прийшли на творчий конкурс 26-го липня, а близько 30-ти раніше охочих, на жаль, не порадували своєю присутністю. Проте й цієї кількості достатньо, аби з впевненістю сказати, що є серед майбутніх студентів відділення талановиті й неординарні особистості.

Вже до понеділка були опрацьовані усі письмові роботи абітурієнтів, а сьогодні з 14 до 15 години усі бажаючі мали змогу ознайомитися з оцінкою своїх творінь, з'ясувати, чому саме такою кількістю балів їх оцінили.


Галина Валентинівна Шаповалова

Голова предметної комісії доцент Галина Шаповалова засвідчила: «Рівень робіт абітурієнтів доволі хороший. Хоча, як і кожного року, деякі твори добряче розважили членів комісії. На вибір було три варіанти теми творчого завдання: обгрунтувати крилатий вислів «Освіта – скарб; праця – ключ до нього» (П.Буаст); підготувати публіцистичний текст для газетної рубрики «Європейський вектор сучасної України»; написати в одному з журналістських жанрів твір на тему: «Культурне розмаїття – наше національне багатство». Більшість потенційних студентів надали перевагу першій та третій темам, а особливо освітянській тематиці».


Представник приймальної комісії пропонує майбутнім студентам відділення журналістики ознайомитися з перевіреними роботами

Тож тепер, коли усі роботи перевірено й результати оприлюднено, абітурієнтам залишився останній крок до місії «Студент» – подача оригіналів документів до приймальної комісії.

Батькам же, які супроводжували й підтримували своїх чад упродовж усієї вступної кампанії, та абітурієнтам наразі можна трохи заспокоїтись, адже найважче вже позаду.

Галина Михайлова, Еліна Андрусь, студенти відділення журналістики

Приєднуйся до нашої медіародини!

Проконсультуйся з нами щодо вступу, розпитай про все, що хвилює.
Проконсультуватися

Телефон

БУДЬМО НА ЗВ'ЯЗКУ

+380 (312) 64-32-46

Адреса

ПИШІТЬ, ЗАХОДЬТЕ
Україна, 88000, 
м. Ужгород, 
вул. Університетська, 14, 
аудиторія 416