На філфаку відбувся творчий конкурс з журналістики та реклами і зв’язків з громадськістю

28.07.2017
karolina

25 липня охочі вступати на відділення журналістики складали творчий конкурс. Цьогоріч спробувати свої сили прийшло близько 70 абітурієнтів.

Конверт із темами для письмової роботи своєю легкою рукою обрав і розпечатав один із юних добровольців. Серед трьох тем, що були запропоновані на випробування, кожен із учасників конкурсу повинен був обрати одну.

Юрій Бідзіля, Леся Поліха та Галина Шумицька обговорюють оприлюднену тематику

Завідувач кафедри журналістики Юрій Бідзіля провів короткий інструктаж, у якому наголосив на ймовірності втрати балів за недотримання встановленого обсягу тексту (щонайменше 250 слів), хоч зауважив, що й писати надто великі твори теж не варто.

Відтак хлопці й дівчата взялися за творчу працю, намагаючись якнайповніше розкрити обрану тему. На виконання роботи абітурієнтам відвели 2 години, максимальний бал, який вони можуть здобути, – 200. Результати випробування будуть уже сьогодні, 26 липня, о 14:00. Усі охочі зможуть ознайомитися з перевіреними твори й проаналізувати свої помилки з членом екзаменаційної комісії, який перевіряв роботу.

Бажаємо абітурієнтам успіхів та сумління в дальшому навчанні!

Агнеса Сабелко,
фото, відео Віталія Завадяка