Лекції й тренінги американського професора Марка Діллена на відділенні журналістики

04.11.2015
karolina

Із 7 до 21 листопада в Ужгородському університеті для читання лекцій та проведення тренінгів у студентів відділення журналістики перебуватиме американський професор Марк Діллен.

Професор Марк Діллен фахівець, що має понад 30-річний досвід роботи у сфері політичних комунікацій: і як журналіст-практик, і як спеціаліст у зв'язках з пресою. Працював прес-секретарем Державного департаменту США під час Першої війни в Перський затоці, займався комунікацією та культурними зв'язками для представництв США в багатьох країнах, зокрема комунікаційною програмою США в Афганістані. Сферу його особливого професійного інтересу складають країни Східної Європи, зокрема Україна та Росія, розвиток освіти та комунікація на пострадянському просторі. Вивчав журналістику в Колумбійському університеті. Читав та проводив лекції в Німеччині, Італії, Росії, Болгарії та Словенії.

За час перебування на відділенні журналістики професор Марк Діллен прочитає лекції та проведе тренінги з таких курсів: «Політичний репортаж і політична аналітика в США (Political reporting)»; «Комунікація під час конфлікту (Communication during conflict)»; «Що робити з дезінформацією? (Dealing with disinformation)».

 

 

Приєднуйся до нашої медіародини!

Проконсультуйся з нами щодо вступу, розпитай про все, що хвилює.
Проконсультуватися

Телефон

БУДЬМО НА ЗВ'ЯЗКУ

+380 (312) 64-32-46

Адреса

ПИШІТЬ, ЗАХОДЬТЕ
Україна, 88000, 
м. Ужгород, 
вул. Університетська, 14, 
аудиторія 416