Наша випускниця бакалаврату взяла участь у літній сесії Університету медіаграмотності

21.07.2014
anna


Фундація «Суспільність» спільно з МГО «Інтерньюз-Україна» та ГО «Телекритика» провела дводенну літню сесію Університету медіаграмотності, яка відбулася в Києві в рамках проекту, підтриманого програмою «У-медіа».

Відзначили також 80-річчя з дня народження першого директора Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професора Анатолія Захаровича Москаленка. З нагоди ювілею були вручені нагороди лауреатам премії фонду розвитку журналістики ім. А. Москаленка.

Учасники слухали лекції «Регіональні виміри «Університету медіаграмотності», лектор – Тарас Петрів, президент фундації «Суспільність»; «Шляхи подолання стереотипів сприйняття інформації в Україні», модератор – Костянтин Квурт, голова правління МГО Інтерньюз-Україна. Окремим блоком були практики з медіаграмотності, модераторами яких виступили Тарас Петрів, а також Олена Бондаренко, координатор проектів фундації «Суспільність».

Спеціально запрошеними гостями були співачка Марія Бурмака та перший президент України Леонід Кравчук
Спеціально запрошеними гостями були співачка Марія Бурмака та перший президент України Леонід Кравчук

Участь у літній сесії Університету медіаграмотності взяли 24 учасники: по одному представнику з кожної області України. Спеціально запрошеними гостями були співачка Марія Бурмака та перший президент України Леонід Кравчук. За чашкою кави можна було поговорити з колегами Анатолія Захаровича та поспілкуватися з відомими журналістами – теоретиками й практиками. У рамках проекту відбулася Ювілейна академія Анатолія Москаленка та круглий стіл на тему «Сучасні медіавиклики: від москаленківських постулатів до медіграмотності».

Закарпатську область у Києві представляла студентка відділення журналістики УжНУ Оксана Ажнюк: «Це чудова нагода подивитися на журналістику високого рівня, поспілкуватися зі справжніми професіоналами, надихнутися на створення чогось якісного і самому. Приємно, коли бачиш авторів книжок, за якими вчилася, сидиш із ними за одним столом, обговорюєш спірні проблеми. Звичайно, Інститут журналістики – це місце, де вчилися десятки відомих сучасних журналістів. То був неймовірний досвід. Дякую завідувачу кафедри журналістики УжНУ Юрію Бідзілі за запропоновану можливість відвідати цей захід».

Світлана Лапига

Приєднуйся до нашої медіародини!

Проконсультуйся з нами щодо вступу, розпитай про все, що хвилює.
Проконсультуватися

Телефон

БУДЬМО НА ЗВ'ЯЗКУ

+380 (312) 64-32-46

Адреса

ПИШІТЬ, ЗАХОДЬТЕ
Україна, 88000, 
м. Ужгород, 
вул. Університетська, 14, 
аудиторія 416