Наша студентка-журналістка представила колегам моновиставу

Дівчина розвиває вій акторський талант з підліткового віку. Тоді почала відвідувати студію пантоміми «Енергія мім» при Закарпатському обласному палаці дітей та юнацтва; згодом там само почала вивчати й практикувати сценічне мовлення.

Марина Шайбнер

До числа студентів УжНУ дівчина приєдналася, будучи паралельно вихованкою 4-го курсу Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Там здобуває фах режисера-постановника видовищно-театралізованих заходів.

Наталя Сентимрей

Поки Наталія готувалася до виходу на сцену, Марина Шайбнер – керівник студії пантоміми «Енергія мім» – розповіла гостям про свою ученицю. Хвилювалася за неї більше, ніж сама акторка, адже ця роль непроста – зважаючи й на вік героїні твору, й на її душевні перипетії. Проте з цим завданням дівчина впоралася на відмінно.

Моновистава Наталії має назву «Приречена на ніжність» та є обробкою п’єси французького драматурга Анрі Барбюса.

Глядачі

За сюжетом, закохані змушені розлучитися, однак головна героїня продовжує писати листи своєму обранцю. Тривала розлука спонукає дівчину на страшний вчинок, від якого герой (його роль виконав вихованець студії Віктор Катуна) встигає застерегти кохану. Завершення історії – щасливе.

Наталя Сентимрей

Привітати нову колегу прийшли студенти 2-го курсу відділення журналістики УжНУ. Вони уважно стежили за розвитком подій, розділили з героїнею її хвилювання та зосталися задоволеними позитивною розв’язкою.

Після вдало зіграної ролі, дівчина поділилася враженнями й від успішного вступу на журналістику. Розповідає, що вибір не був спонтанним – давно хотіла спробувати себе в цій професії. Наталія вважає, що здобуті на відділенні знання і навички допоможуть їй реалізуватися в майбутньому. А поки що планує й надалі працювати над собою, творчо розвиватися.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Антоніна Чундак,
Медіацентр УжНУ

Приєднуйся до нашої медіародини!

Проконсультуйся з нами щодо вступу, розпитай про все, що хвилює.
Проконсультуватися

Телефон

БУДЬМО НА ЗВ'ЯЗКУ

+380 (312) 64-32-46

Адреса

ПИШІТЬ, ЗАХОДЬТЕ
Україна, 88000, 
м. Ужгород, 
вул. Університетська, 14, 
аудиторія 416