Молоді журналісти дізнавалися про особливості фото- й відеозйомки

Як зазначив наш викладач, в основу цього заняття були покладені знання та матеріали з правового семінару, що не так давно пройшов у Києві. У такий спосіб наш наставник як учасник столичного форуму поділився інформацією, яка має вагоме практичне значення для молодих журналістів. До слова, вони із захопленням та цікавістю слухали розповідь викладача про те, на що потрібно звертати увагу при фото- й відеозйомці, як не переходити межу правового поля та не порушувати етичних норм; розбирали з наставником конкретні приклади за матеріалами Інституту медіа права та з досвіду закарпатської жуурналістики. Особливо заінтригувала присутніх  презентація, де було зображено чимало світлин на різну тематику: із місця трагічних подій, у публічних місцях, знімки неповнолітніх тощо. Студенти висловлювали свої думки щодо правомірності й етичності розміщення таких фото в ЗМІ, а Володимир Юрійович підсумовував дискусію висновками залежно від конкретних прикладів.

На завершення наш викладач заочно подякував фахівціям Інституту медіа права за представлений матеріал, а  студенти – наставнику, адже здобуті знання та навички в ході цього засідання стануть нам у нагоді в подальшій журналістській діяльності.

Лілія Білунка

студентка 3 курсу відділення журналістики