Лайфхаки студентів відділення журналістики напередодні сесії

Наближається червень, а це означає, що сесія зовсім близько. Однак студентів відділення журналістики це не лякає, бо вони готуються до складання заліків та іспитів і знають певні лайфхаки, якими з радістю поділилися з нами.

Тетяна Хасанова
Тетяна Хасанова, студентка 1 курсу: «Протягом року я намагаюся навчатися так, щоб не складати заліки та іспити, тобто відвідую пари, відповідаю під час практичних і лабораторних, аби мати хороший рейтинг і відпочивати влітку. Коли результат мене не влаштовує, намагаюся не зазубрювати інформацію, а зрозуміти суть і передати це під час іспиту».

Вікторія Бригідін
Вікторія Бригідін, студентка 3 курсу: «Я намагаюся складати все за результатами модульних контрольних робіт і практичних, лабораторних занять. Якщо потрібно йти на іспит чи залік, я перечитую конспекти, шукаю додаткову інформацію, а в переддень важливого дня намагаюся рано лягти спати і не перевтомлюватися».

Катерина Кузьміна
Катерина Кузьміна, студентка 3 курсу: «Я читаю багато інформації з предмету, який потрібно скласти, тренуюся відповідати на запитання. Якщо маю перелік запитань, пробую логічно розкрити кожне з них, щоб підготуватися до неочікуваних уточнень. Крім цього, сподіваюся на успіх і хороший настрій викладача».

Артем Бурлака
Артем Бурлака, студент 1 курсу: «Молюся всім можливим богам на світі і сподіваюся, що все-таки зможу закрити сесію та спокійно видихнути після складання іспиту чи заліку».

Петро Будай
Петро Будай, студент 3 курсу: «Я намагаюся навчатися протягом усього семестру, щоб отримати оцінки за результатами модульних контрольних робіт та практичних і лабораторних занять. Якщо ж є щось, що потрібно складати, то за пару днів до заліку чи іспиту повторюю весь матеріали з цієї дисципліни. Вивчаю і йду складати».
Як бачимо, більшість студентів розраховують на хороші рейтинги, аби не складати заліки та іспити. Якщо ж доведеться складати, молодь радить за кілька днів перед «днем Х» сумлінно перечитувати всі конспекти, шукати додаткову інформацію. І найважливіше – не боятися. Нехай сесія буде успішною у всіх!

Ярослава Середич, студентка відділення журналістики УжНУ

Приєднуйся до нашої медіародини!

Проконсультуйся з нами щодо вступу, розпитай про все, що хвилює.
Проконсультуватися

Телефон

БУДЬМО НА ЗВ'ЯЗКУ

+380 (312) 64-32-46

Адреса

ПИШІТЬ, ЗАХОДЬТЕ
Україна, 88000, 
м. Ужгород, 
вул. Університетська, 14, 
аудиторія 416