Знову «загорілися»!


Театральна студія "Включи свет"

Уже вкотре новою виставою тішить ужгородців театральна студія «Включи свет». "Спасательная операция" -- саме таку назву має вистава, яка відбулася 25 квітня у приміщенні, де група акторів презентують свої творіння. На вигляд воно нічим не відрізняється від житлового будинку з маленьким кафе на першому поверсі. Та тільки піднявшись угору, можна потрапити у новий світ.

Театр для молодих артистів - хобі, кажуть вони, тому кошти, виручені від продажу білетів, йдуть на оренду приміщення й сценічні костюми. Хто б міг подумати, що мрія дівчини (Аліси Євдокімової) створити театр здійсниться. І не лише здійсниться, а розвиватиметься і радуватиме інших. Кожна вистава має свою історію, стиль і декорації, тому сумувати не доводиться на жодній із них.


Альона Шанта

Альона Шанта, студентка факультету суспільних наук УжНУ:

«Театральна студія "Включи свет" та їхня вистава "Рятувальна операція" - просто неймовірні. Поєднання наївності та високих поглядів гуманізму, проблеми дружби та віри - все це несе тебе на їхньому "ковчегу" мистецтва разом з героями в чарівну подорож насолоди та вражень...Вистава наповнена добротою та естетизмом. Релігійний зміст п’єси надає їй серйозності та можливості розібратися зі своїми думками та переживаннями. Це особливо важливо напередодні таких Світлих свят. Техніка гри та щирість акторів на сцені майстерно створюють настрій. Дуже професійно. Емоції та почуття донесені до кожного глядача. З’являючись на сцені, вони ніби забувають себе буденних, повністю зливаючись зі своїми героями. Всі справи залишаються за межами вистави. І весь навколишній світ ніби зупиняється».

 


Олександр Шевченко

Олександр Шевченко, учасник театральної групи «Включи свет»:

«Мое желание, а также в общем-то и всей нашей команды -- приоткрыть для вас двери туда, за кулисы... Почему мы хотим это сделать? Потому что вы заслуживаете этого на самом деле. Потому что вы для нас не просто зритель -- вы сами по себе ценность, и если взглянуть правде в глаза, то между нами на самом деле нет никакой разницы... И это то, что бы мне хотелось, чтобы вы ощутили».
Напевно, варто сходити хоч на одну з їхніх вистав, щоб розбавити дивовижними фарбами свої сірі будні. І не лише будні… У вихідні нас чекає нова вистава -- «Праздник непослушания», в якій гратимуть найменші актори студії.
Тому, якщо в неділю знайдеться вільний час, о 17.30 вас чекатиме розважальна програма від театральної групи «Включи свет». Проведіть цей день з користю для себе, своїх друзів, а може, і дітей 🙂

 

Мирослава Турок, студентка відділення журналістики

Приєднуйся до нашої медіародини!

Проконсультуйся з нами щодо вступу, розпитай про все, що хвилює.
Проконсультуватися

Телефон

БУДЬМО НА ЗВ'ЯЗКУ

+380 (312) 64-32-46

Адреса

ПИШІТЬ, ЗАХОДЬТЕ
Україна, 88000, 
м. Ужгород, 
вул. Університетська, 14, 
аудиторія 416