Журналісти знову перші

06.12.2012
zoya

Наші студенти не тільки добре вчаться, але і чудово проводять вільний час, мають різні хобі. Так, студентка 3 курсу відділення журналістики Тетяна Ладжун взяла участь у VII фестивалі ім. В. Майданного, що проходив днями у Хустському районному будинку культури. Вісім аматорських театральних колективів з усіх куточків Закарпаття змагалися за призові місця. Програма була надзвичайно цікавою та насиченою.

Перше місце за найкращу жіночу роль присудили нашій Тетяні. Вона зіграла роль Уляни в уривку з п’єси Г.Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці» у складі народного самодіяльного театру БК с. Руські Комарівці Ужгородського району.

Таку нагороду Тетяна отримала вдруге: ще у шкільні роки здобула перше місце на Обласному фестивалі за кращу жіночу роль у виставі «Наталка Полтавка». Тож вітаємо переможницю і бажаємо їй у майбутньому ще багато театральних перемог!

Марія Чаварга, студентка відділення журналістики