Журналістику з волейболом поєднує першокурсниця Сніжана Головко

19.12.2017
viktoriia

Період навчання в університеті є одним з найбільш сприятливих для розвитку власних здібностей, особливо, якщо маєш хобі ще зі шкільних років. Про це, як ніхто інший, знає студентка 1 курсу відділення журналістики Сніжана Головко. Дівчина ще зі шкільних років займається волейболом, а сьогодні є частиною університетської команди. Тож як вона поєднує цей вид спорту зі здобуттям журналістського фаху – читайте в інтерв’ю зі Сніжаною.
  • Сніжано, скільки часу займаєшся волейболом? Чому обрала саме цей вид спорту?

До вибору мене підштовхнула мама ще в період дитинства. У 7 років батьки записали мене до волейбольного гуртка, з того часу й розпочалося моє захоплення цим видом спорту. У дитинстві це було лише хобі, а сьогодні вже стиль життя.

  • Скільки часу витрачаєш на тренування, підготовку до змагань? Вдається поєднувати заняття спортом і навчання?

Зараз витрачаю набагато менше часу на волейбол, ніж це було в школі. Навчання в університеті, підготовка до модульних контрольних робіт займає досить багато часу. Але я намагаюся поєднувати. Звісно, іноді пропускаю змагання, адже крім того, що навчаюся в УжНУ, ще й підпрацьовую у виданні. Якщо у мене важливе інтерв’ю або зустріч, яку неможливо скасувати – доводиться жертвувати волейболом. Та попри це, маю досить непогані досягнення у волейболі.

  • Маєш гарну фізичну форму. Це завдяки волейболу такий результат?

Думаю, що так. Крім цього, намагаюся здорово харчуватися, маю певний секрет схуднення – снідаю вівсяною кашею. Наскільки мені відомо, саме ця крупа просто ідеальна для сніданку. Вона додає енергії, не перевантажує шлунок. Додаю до каші все, чого душа забажає: мед, горіхи, корицю, масло, варення, фрукти, сир і багато іншого. До речі, саме такий сніданок рекомендую усім студентам. Вівсянку можна просто запарювати гарячим молоком, тому це чудовий та корисний вибір, коли спізнюєшся на пару.

  • Що би ти побажала любителям спорту і волейболу, зокрема?

Вболівайте за волейбол. Завжди приємно, коли тебе підтримують. Я знаю, що серед студентів нашого факультету багато любителів волейболу. Тому запрошую усіх поїхати з командою нашого університету на змагання до Львова, де ми будемо захищати честь УжНУ!

Розмовляла Каріна Негря, студентка відділення журналістики УжНУ

Приєднуйся до нашої медіародини!

Проконсультуйся з нами щодо вступу, розпитай про все, що хвилює.
Проконсультуватися

Телефон

БУДЬМО НА ЗВ'ЯЗКУ

+380 (312) 64-32-46

Адреса

ПИШІТЬ, ЗАХОДЬТЕ
Україна, 88000, 
м. Ужгород, 
вул. Університетська, 14, 
аудиторія 416