Дар’я Мишакова: «Танці  –  це більше ніж хобі або робота. Це стиль життя»

15.12.2020
Наталія Толочко

Серед цьогорічних першокурсників відділення журналістики є ті, хто багато років поспіль розвиває своє хобі та має непогані успіхи. Одна з них – студентка спеціалізації «Реклама та зв’язки з громадськістю» Дар’я Мишакова. Вона професійно займається  танцями в студії сучасного танцю «Бліц» і близько трьох років сама навчає діток хореографії, працює викладачем молодших груп. Ми розпитали в Дар’ї про її захоплення, мотивацію, поєднання хореографії з навчанням на відділенні журналістики.

– Дар’є, з якого віку ти займаєшся танцями? Хто допоміг обрати таке захоплення?

– Танцями я займаюся з 8 років, але ще в 3-річному віці бабуся віддала мене на художню гімнастику. Власне, так і почалася вся моя любов до цього спорту, а згодом і до хореографії.

Яких результатів тобі вдалося досягти за ці роки? Задоволена досягненнями?

– Так, я дуже задоволена. Маю звання майстра спорту з художньої гімнастики. У мене є призові місця з танців на чемпіонатах не тільки України, а й Європи: як із командою, так і сольні виступи. Наприклад, ми з командою перебували на змаганнях «Hip-Hop International» в Америці, в Арізоні, де потрапили до 20 кращих команд світу. Якщо говорити про сольні змагання, то з 2016 до 2019 року я регулярно їздила на змагання до «Feel the Beat» у Київ і кожного разу займала перші місця. Також була на змаганнях у Нідерландах, Хорватії та Німеччині.

– Знаємо, що ти танцюєш у стилі хіп-хоп. Чому обрала його і чи пробувала себе в інших стилях?

– Я танцюю не тільки хіп-хоп, захоплююся різними стилями і танцюю абсолютно все. Від народних та бальних – до контемпорарі та хіп-хопу.

Попри юний вік, ти вже викладаєш танці для дітей. Як наважилася на такий крок?

– Мені запропонувала взяти групу керівник студії Камінська Олена Анатоліївна і я вирішила погодитись, адже дуже люблю цю справу. Звичайно, було дуже важко, адже дітям на той момент було 5-6 років. На початку виникали різні труднощі, з яких я змушена була самостійно знаходити вихід, але я завжди любила дітей, вміла та вмію знайти підхід до кожного. На той час за спиною було 11 років досвіду.

Чи багато у «Бліці» викладачів твого віку? Кожен охочий може ним стати?

– Ні, є ще троє хореографів майже мого віку. Один на рік, інший на два роки старші, а всі інші викладачі набагато старші. Звичайно ж, не кожна охоча людина і учасник студії може стати педагогом у «Бліці», тому що керівники уважно спостерігають за твоїми результатами, твоєю поведінкою, оцінюють вміння сприймати матеріал і передавати знання іншим.  Насправді дуже багато аспектів розглядається, коли ти стаєш педагогом.

Розкажи про творчий процес. Ти сама вигадуєш рухи для композицій?

– Звичайно, сама, адже не хочу повторювати окремі рухи чи цілі композиції за іншими. Мене надихають певні фільми, музика, історії людей, з якими мені вдається спілкуватись, навіть проблеми у світі.

Чому вступила на відділення журналістики, спеціалізацію «Реклама та PR»? Чи розглядала університети, де отримала б освіту, повязану зі своїм хобі?

– Журналістика  –  це телебачення, комунікація з людьми, та камери, а я це обожнюю. Взагалі хотіла вступати на акторське мистецтво, та поки не вдалося, але хтозна, ніколи не пізно. Не розглядала хореографічні спеціальності, оскільки маю професійну травму.

Складно поєднувати навчання з тренуванням    власним та молодших груп?

– Звісно, важко, оскільки щодня приходжу додому близько 22.00 і тільки після того сідаю за навчання. Однак якщо ти витрачаєш час на улюблену справу, – це недарма витрачений час.

Чи була в тебе думка, аби залишити танці заради іншої професії?

– Ні, поки що точно ні.  Для мене танці  –  це більше ніж хобі або робота. Це стиль життя. «Бліц»  –  це моя друга сім’я, затишок і розвиток.

– У майбутньому плануєш займатися танцями професійно, розвиватися в цьому напрямку?

– Поки що не можу чітко відповісти, тому що в житті буває по-різному. Час і здоров'я покажуть.

Як бачимо, коли людина готова працювати над собою, то й результат не забариться. Кожен, хто дуже прагне і старається – обов’язково отримає свою винагороду і досягне успіхів у житті!

Ніколетта Саєнко, Наталія Кушмелин, студентки відділення журналістики, спец. «Реклама та зв’язки з громадськістю»

 

Приєднуйся до нашої медіародини!

Проконсультуйся з нами щодо вступу, розпитай про все, що хвилює.
Проконсультуватися

Телефон

БУДЬМО НА ЗВ'ЯЗКУ

+380 (312) 64-32-46

Адреса

ПИШІТЬ, ЗАХОДЬТЕ
Україна, 88000, 
м. Ужгород, 
вул. Університетська, 14, 
аудиторія 416