Журналісти-першокурсники подивилися осучаснену «Наталку Полтавку»

30.03.2018
oliab

Учасники прес-конференції у театрі «Бавка»

У Закарпатському академічному обласному театрі ляльок «Бавка» відбулася прем’єра вистави «Наталка Полтавка» Закарпатського обласного театру драми та комедії, на якій були присутні і першокурсники відділення журналістики УжНУ. Це був їхній другий колективний похід до театру, цього разу під керівництвом викладача кафедри Віталія Завадяка.

Учасники прес-конференції у театрі «Бавка»

Безпосередньо перед виставою тривала прес-конференція, під час якої керівник літературно-драматичної частини Закарпатського обласного театру драми та комедії. Олеся Чепелюк представила учасників заходу: режисера театру, заслуженого діяча мистецтва України Сергія Архипчука, директора театру Василя Снітара, музичного керівника Марію Волошин, актора Олександра Анишинця та керівника оркестру Олександра Локотошина.

Вікторія Кенідра

Режисер Сергій Архипчук зауважив, що мета вистави – продемонструвати сучасність за допомогою «Наталки Полтавки». Директор театру Василь Снітар додав, що вибір цієї вистави був зумовлений порадою театрознавця Василя Андрійця, адже саме ця вистава є досить виграшною для театрів.

Олександра Костьо

«Театри я відвідую нечасто, тому загорілася бажанням піти на «Наталку Полтавку», адже ця історія була цікава для прочитання на уроках української літератури ще в школі. Я дістала естетичне задоволення від гри акторів і взагалі дійства, яке відбувалося на сцені», – поділилася враженнями студентка Вікторія Кенідра.

«Режисеру вдалося зробити виставу сучасною, актуалізувати її. Найбільше сподобалася гра Возного, актор дуже вміло й харизматично зміг передати риси характеру цього героя. Сподіваюся, що обласний театр драми та комедії скоро потішить нас новими постановками, від яких ми знову матимемо естетичну насолоду», – розповіла Олександра Костьо.

Першокурсникам відділення журналістики однозначно сподобалася осучаснена «Наталка Полтавка», а участь у прес-конференції додала практичних навичок у здобутті бажаного фаху.

Ніна Шпиток, Галина Совбан,
студентки відділення журналістики УжНУ