Словесність святкувала в Падіюні

26.05.2011
oliab
Потужна "словесність" Ужгородського національного університету 18 травня зібралася під одним дахом концертної зали Ужгородського палацу дітей та юнацтва. Відбулися щорічні урочистості з нагоди Дня філолога. Цього разу під позитивним гаслом «Мрії здійснюються!».
Потужна "словесність" Ужгородського національного університету зібралася 18 травня під одним дахом концертної зали Ужгородського палацу дітей та юнацтва. Відбулися щорічні урочистості з нагоди Дня філолога. Цього разу під позитивним гаслом «Мрії здійснюються!». 
Декан факультету Юрій Михайлович Бідзіля коротенькою промовою розпочав святковий вечір. На сцену вийшли філологи-футболісти по «Кубок декана» й нещодавно згадані есеїсти по свої нагороди і грамоти. Таким чином, тон одразу було задано урочистий. Далі глядачів стандартно розважали далеко не стандарті виступи студентів усіх відділень факультету. Жартували переважно про викладачів і здійснювали (хоч і умовно) їхні найзаповітніші мрії. Окрім філологічного складу, на свято було запрошено ужгородських естрадних виконавців, студію сучасного танцю «Бліц, енергійних хлопців-акробатів (останнє дуже потішило дівчат, з огляду на те, що їх кількість у залі значно переважала). Родзинкою ж вечора став виступ чотирьох викладачів філологічного фaкультету із запальною піснею. 
 
 Пропонуємо вашій увазі коментарі кількох глядачів та учасників свята: 
 
Микола (студент відділення журналістики)
– Букетом емоцій можна назвати цьогорічний День філолога. Насправді – різнобарвність відчуттів зробила його особливим. Можливо, не найприємнішим дійством, однак, певен, це свято запам’ятається на все життя. Принаймні зараз таке відчуття охоплює. 
 
Федір (випускник російського відділення)
– Що ж, можна відзначити, що, як і завжди, на днях філолога панує дуже родинна атмосфера, єдність, відчувається, що це справді факультетське свято, на яке чекають як студенти, так і викладачі, зал жваво реагує на гумор, підтримує виконавців пісень і танцюристів, тому й виступати на такому вечорі – саме задоволення! Звичайно, важко підняти планку виступів на високий рівень і тримати її постійно в такому режимі: змінюються студенти плюс на це впливає і рівень зайнятості студентів, тобто мається на увазі, що на носі в мучеників науки модульний контроль, а згодом і літня сесія, тому зосередитись тільки на підготовці до дня факультету дуже важко! Тим не менше, я вважаю, що свято вдалося, студенти та викладачі дістали задоволення від побаченого та почутого, а випускники мали змогу офіційно попрощатися з рідним факультетом, до речі, це дуже гарна традиція. Думаю, що у глибині душі кожен із випускників мріє так само опинитись на сцені, почути на свою адресу теплі слова і зрозуміти, що не дарма провів 5 років у стінах рідного вишу!!!
 

Катя (студентка відділення журналістики)
– Вечір був навіть не знаю яким, головне, що він був. Порадувало різноманіття номерів, виступи колег-студентів, "Віа Гра" у складі викладачів, напівголі хлопці! Напевно, цьогорічний День філолога буде в пам’яті досить-таки довго, принаймні в мене. Бо закінчився він не транспортуванням додому на таксі, а прогулянкою містом перед сходом сонця.
 
Завершилося святкування досить рано, точніше зранку, позаяк студенти всю ніч провели у запальних танцях місцевого клубу Бі-Флай. На згадку залишилися приємні спогади, кумедні світлини і просто позитивний настрій. Мрії все ж таки здійснюються!
 Катерина ГАЛАС,
 студентка ІІ курсу відділення журналістики

Приєднуйся до нашої медіародини!

Проконсультуйся з нами щодо вступу, розпитай про все, що хвилює.
Проконсультуватися

Телефон

БУДЬМО НА ЗВ'ЯЗКУ

+380 (312) 64-32-46

Адреса

ПИШІТЬ, ЗАХОДЬТЕ
Україна, 88000, 
м. Ужгород, 
вул. Університетська, 14, 
аудиторія 416