Корона першої красуні знайшла нову власницю

13.10.2012
oliab

Ванда Мільо, міс філфаку-2009, та Анастасія Павлишинець, міс-2012

11 жовтня в залі Падіюну філологічна родина відсвяткувала День першокурсника і традиційно обрала Міс філологічного факультету – 2012. За титул найгарнішої першокурсниці боролися вісім представниць українського, російського, словацького відділень та відділення журналістики: Джессіка Вайда, Олександра Балабан, Ольга Лугош, Юлія Некрасова, Анастасія Павлишинець, Крістіна Гозда, Валерія Зенинець та Вікторія Гавор.

Цьогорічні красуні філфаку

Журналісткам екстравагантності не позичати

Упродовж усього свята дівчата кардинально змінювали образи і дивували глядачів своїми перевтіленнями. Спочатку красуні продемонстрували цьогорічний дрес-код факультету та розповіли дещо цікаве про себе. Затамувавши подих, переповнений зал насолоджувався граціозним танцем у народних костюмах, які підкреслювали красу та чарівність конкурсанток. Третім був екстравагантний вихід у стилі диско.

«На філфаці навчаються найгарніші дівчата!», – стверджує Юрій Михайлович Бідзіля, декан філологічного факультету. Справді, всі учасниці виступали гідно, тож ім’я володарки корони до кінця залишалося загадкою.

Оцінювало красунь суворе журі, до складу якого входили Федір Шандор (в. о.проректораУжНУз науково-педагогічної та виховної роботи), Ерік Сачко (директор художнього центру «Джерельце Карпат»), Володимир Твердохліб (фотограф), Михайло Сливка (представник профкому студентів УжНУ від стоматологічного факультету), Сергій Фаркаш(власник мережі кав’ярень «Какао» та «XL») та Валентин Штефаньо (ужгородський шоколадьє).

На філфаці всі працюють: уболівальники вболівають - Яромир Лобода знімає 🙂

Студентка відділення журналістики Валерія Зененець - ІІ віце-міс

Не менш важливою була й думка глядачів, адже саме вони обирали «Міс глядацьких симпатій». Цей титул здобула представниця словацького відділення Анастасія Павлишинець.

Після виходу красунь у вечірніх сукнях стрічки з неофіційними титулами знайшли своїх власниць: «Найприязнішою міс» стала Юлія Некрасова, «Міс фото» – Ольга Лугош, «Міс грація» – Джессіка Вайда, «Міс елегантність» – Вікторія Гавор, «Міс стиль» – Олександра Балабан а «Міс усмішка» – Крістіна Гозда. Але найочікуванішою миттю стало оголошення переможниць.

Тож ІІ віце-міс стала Валерія Зененець, на крок попереду з титулом «І віце-міс» опинилася Юлія Некрасова. Переможницею конкурсу «Міс філологічного факультету – 2012» стала тендітна красуня з чарівною усмішкою Анастасія Павлишинець: «Коли я почула підсумки, то просто розгубилася. Я йшла на конкурс, не думаючи про результат, а на сцену щоразу виходила не для себе, а для публіки».

Анна Малахова, студентка відділення журналістики
Фото Габріелли Руденко