«Філ-фактор» визначив своїх лауреатів

16.11.2013
oliab

Ведучі філ-факторського дійства
12 листопада інженери, математики, медики, географи та інші прийшли на Свято першокурсника одного з найгарніших факультетів УжНУ! Адже саме на філологічному найбільше дівчат, і вони, звичайно, найпривабливіші! Щороку філологи збирають у Падіюні аншлаг.

«Філ-фактор - 2013»

Ведучі філ-факторського дійства

За годину до початку свята друзям займають місця. Всі в очікуванні чогось феєричного… Нарешті на сцені з’являються ведучі Андрій Мигаль та Христина Ярема, Анна Малахова та Роберт Папп.

В. о. декана філологічного факультету Галина Шумицька

Привітала зі святом усіх присутніх в. о. декана Галина Шумицька, вручивши організаторам та учасникам заходу святковий торт.

Відтак від академнаставників теплі слова першачкам-філологам сказала старший викладач кафедри російської літератури Марта Демчик, окриливши їх поезією Ліни Костенко.

Проректор УжНУ Роман Офіцинський

На свято завітали й проректори УжНУ Роман Офіцинський та Федір Шандор. Пан Роман зауважив: «Вітаю вас зі святом! Веселіться, адже запам’ятовуються не лише ті дні, котрі пройшли в навчанні, а й ті, які минули у радості та веселощах! Відпочивайте, завтра пари відміняються!». Цими словами проректор неабияк порадував студентів!

У складі журі, яке оцінювали виходи міс факультету, працювали проректор з науково-педагогічної роботи УжНУ Роман Офіцинський, дизайнер, художниця, член мистецького об'єднання «Палітра-спектр» Тімея Софілканич, голова первинної профспілкової організації студентів УжНУ Андріана Завадяк, начальник управління у справах молоді та спорту ОДА, майстер спорту зі спортивних бальних танців Віталій Ерфан, хореограф, директор Центру «Джерельця Карпат» Ерік Сачко, голова наукового товариства студентів та аспірантів УжНУ Микола Сюсько, заступник голови первинної профспілкової організації студентів УжНУ Юрій Малогін.

Виступають «Джерельця Карпат»

Перший вихід красунь у стилі вінтаж сподобався глядачам. Позитивних емоцій додав народний ансамбль танцю «Джерельця Карпат». Прекрасним співом порадувало й тріо студенток філологічного факультету – Анни Малахової, Віри Білас та Ганни Шміляк, які виконали пісню із репертуару Злати Огнєвіч «Пристрасть».

Вдруге на сцені дівчата-красуні з’явилися у стилі кантрі, а співак Тарас Мотрук силою й красою свого голосу переніс усіх до зали оперного театру, подарувавши присутнім одну з найвідоміших італійських композицій. Зачарував публіку й чудовою грою на гітарі студент Ужгородського музичного училища ім. Д.Задора Михайло Ганчак. Традиційно у програмі вечора взяли участь і танцюристи студії сучасного танцю «Бліц» (керівник – Альона Камінська).

Тим часом міс вирушили у трихвилинну костюмовану подорож країнами світу, після чого члени журі приступили до нелегкого вибору переможниці.

Творчі здібності на сцені демонстрували представники різних відділень факультету

А вечір лише починався… Однією із особливостей святкування Дня першокурсника на філфаку є те, що свої творчі здібності на сцені демонструють представники різних відділень факультету. Першими були русисти, потім виступили студенти словацького відділення. Свою фінальну пісню вони виконали разом із викладачем – лектором зі Словаччини паном Мартіном Беньковським. Журналісти показували щось із сфери фантастики — їх викладачі перевтілювалися просто на сцені. Україністи ж брали оригінальністю та жартами.

Учасники театральної студентської формації «Багдадський злодій»

Різноманітності та неординарності заходу додали виступи учасників театральної студентської формації «Багдадський злодій» під керівництвом відомого київського режисера Сергія Архипчука. Триматися за животи змусила команда КВК «БУМ».

А члени журі вже поверталися із «зали засідань». Тож...

Титул «Міс філологічного факультету-2013» дістався Вікторії Гренджі

Міс фото стала Вікторія Гренджа. Титут «Міс дружність» здобула Галина Мадар. Олександра Леврінц стала «Міс усмішка». Звання «Міс грація» дісталося Валерії Вайнраух, «Міс чарівність» – Ксенії Козіко. Титул «Міс ніжність» виборола Марія Зелінська, а «Міс вишуканістю» стала Анастасія Пушенко. Глядацьку любов завоювала Вікторія Гренджа.

Першою віце-міс стала Галина Мадар, другою – Христина Пида. Титул «Міс філологічного факультету-2013» справедливо дістався Вікторії Гренджі.

Відтак уся філологічна родина продовжила святкування в одному з нічних клубів міста.

Галина Риган,
Роман Сов’як