На філологічний факультет приходив Миколай!


Студенти вітають своїх викладачів


Студентське життя не може складатися із самих тільки семінарів, модулів, заліків чи екзаменів. Свято – теж невід’ємна частина університетського життя. Це довели 19 грудня на філологічному факультеті УжНУ.

Свято Миколая є казковим для кожного, навіваючи дивовижні спогади дитинства. Філологічна родина не могла не порадувати своїх дітей приємними подарунками цього дня. Із самого ранку на факультеті можна було спостерігати святкову метушню: одні обирали кращу новорічну шапочку для себе, інші дописували листа, якого потім укидали до святкової пошти, що працювала цілий тиждень, були й ті, хто дуже сумлінно ділив між студентами цукерки й мандарини.

Куточок відпочинку став місцем зустрічі всіх філологів. Програма відзначення Дня Святого Миколая для студентів була дуже родинною. Всі разом – і ті, хто тримав мікрофон у руках, і ті, що стояли збоку, – співали народних пісень: голосно, щиро, так, аби поділитися святковим настроєм із сусідніми факультетами.


У студентському куточку людно

Студентський актив окремо створив святкову програму для викладацького складу факультету. Поважними й дорогими гостями були ректор нашого вишу Федір Ващук та проректор Роман Офіцинський.

Керівник університету, якого того дня називали на філологічному Миколаєм, прийшов із подарунками. «До вас їде сучасний комп’ютерний клас, найближчим часом поверх буде обладнано безпровідним інтернетом. Ну, а сьогодні маю для вас ще один презент – потужний мультимедійний пристрій», – сказав ректор. У своєму вітальному слові очільник зауважив, що філологічний факультет є ознакою класичності нашого університету. Це один із найпотужніших підрозділів, на якому працюють справжні патріоти нашого краю й УжНУ.


Колектив філфаку у доброму гуморі

Концерт для викладачів був яскравим дійством: листи від студентів, саморобні подарунки, пісні, смачні сюрпризи і жарти…

Отож свято на філологічному вдалося. Бо ж не кожного дня студенти на перервах водять хороводи, красуються своїми вишиванками, виспівують народних пісень, обмінюються маленькими, але приємними подарунками. І всюди чути тільки щасливий сміх, незважаючи на те, що на носі – сесія. Родина мала свято – День Святого Миколая!

 

Світлана Лапига
Відео Роберта Паппа

Залишити відповідь